23 Mayıs 2024 , Perşembe
Anasayfa / Esenler Haberleri / Çeğrek asırlık muhtar Halil Koca hayatını kaybetti

Çeğrek asırlık muhtar Halil Koca hayatını kaybetti

Çeğrek asırdır Esenler Menderes Mahallesinde Muhtarlık yapan Halil Koca hayatını kaybetti.

Bu gün saat 14 sıraların’da tedavi gördüğü  Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesin’de hayatını kaybe’den  çeğrek asırlık muhtar Halil Kocanın vefatı ailesini ve sevenlerini derin yasa boğdu.Esenler Menderes Mahallesinin değişmez muhtarı çeğrek asırlık muhtar Halil Koca’nın vefatını duyan yakınları Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesine akın etti.Esenler Belediye Başkanı M.Tevfik Göksu Hastaneye bizzat giderek Halil Kocanın cenazesiyle bizzat ilgilendi.Kocanın cenazesi  hastane’den alındıktan sonra evine getirilecek  Halil Kocanın vasiyeti üzerine kendi mahallesin’de olan Süt Kardeşler Camiin’de  Cuma namazına mütakip  kılınacak   cenaze namazının ardın’dan Esenler Kemer mezarlığına defnedilecek.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir