26 Şubat 2024 , Pazartesi
Anasayfa / Esenler Haberleri / CHP Esenler Belediye meclis üyesi:Cihangir Kaymakçı 9 yıl da STK’ların ne anlam taşıdığını hala anlayamamış!

CHP Esenler Belediye meclis üyesi:Cihangir Kaymakçı 9 yıl da STK’ların ne anlam taşıdığını hala anlayamamış!

 Esenler Belediye Meclisinin Aralık ayı 2.birleşiminde çok garip bir olay yaşandı.Esenlerde 9 yıldır belediye meclis üyeliği yapan Cihangir Kaymakçının bu zaman zarfında daha STK’ların bile ne olduğunu anlayamamaları ilçe halkını şaşkına çevirdi.  3(1)

 
 

Cumhuriyet Halk Partisi Esenler Belediye  Meclis Üyesi Cihangir KAYMAKÇI’nın ortaya koyduğu  tarz ve üslubu salonda bulunanları şaşkına çevirdi. Önce Tarife komisyonu tarafından hazırlanan rapora ‘neden zam yapmadınız? diye itiraz eden  Kaymakçı yapılan açıklamalar sonunda  kendi yanlışını anlayarak   yerine oturdu.Cihangir Kaymakçının  ikna edilmesinin   ardından  rahat nefes aldığını zanneden meclis başkanı yine Esenler’de  faaliyetde bulunan Sivil Toplum Örgütleri  hakkındaki rapor üzerine  birkez daha söz alan Cumhuriyet Halk Partisi Esenler Belediye Meclis Üyesi Cihangir  Kaymakçı,okunan rapor’da   dernek kelimesinin olmamasına isyan etti.Kendisinin Ardahan Çıldırlılar Derneğinde  olması sebebiyle yardım alınacağını zannettiği  rapora dernek kelimesinin geçmesini  ve    STK’ların ne demek olduğu  anlamı dikkatleri çekerken ,   hukuk komisyon başkanının mağkul açıklamalarınıda bir türlü kabul etmeyen CHP meclis üyesi Cihangir  Kaymakçı, rapora  mutlaka dernek’ kelimesi  yazılması konusunda ısrarcı oldu. Yanında bulunan diğer meclis üyelerinin  raporda yer alan  Esenler’deki  Sivil Toplum Örgütlerinin ifadesi kelimesinin   tüm dernekleri   kapsadığını uyarmalarından  sonra  Kaymakçı ikna  oldu.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

Esnaf Odası Başkanı ŞAHİN :Poliklinik açılışı yaptı

Esenler Esnaf ve Sanatkarlar Odası başkanı Şükrü Şahin  Esenler’ de  yeni faaliyete başlayan Ağız Diş …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir