21 Nisan 2024 , Pazar
Anasayfa / Esenler Haberleri / CHP Esenlere Karadenizli adaymı?

CHP Esenlere Karadenizli adaymı?

31 Mart yerel seçimlerine 70 gün kala siyasi partiler adaylarını tek,tek açıklarken bazı partiler adaylarını belirlemek  için ince eleyip sık dokuyorlar. Bu noktada Adalet ve Kalkınma Partisinin adayı Esenler belediye başkanlığı mevcut başkan Mehmet Tevfik Göksu aday gösterilirken Cumhuriyet Halk Partisi  de Esenlerin  Demografik yapısını göz önünde bulundurup Karadenizlilerin yoğun olduğu Esenlerde Karadenizli bir aday üzerinde karar kıldı. Aldığımız kulis bilgilerine göre Sinop Dernekler Federasyon Başkanı  Hasan Dalkıran Esenler belediye başkan adayı gösterilecek gibi. Bu noktada  Hasan Dalkıran bu gün Cumhuriyet Halk Partisi Esenler ilçesine gelerek  Cumhuriyet Halk Partisinin Perşembe günü parti meclisinin toplanarak İstanbul’un belediye başkan adaylarının açıklanmasından 4 gün önce  Aday adaylığı müracaatında bulundu.   

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir