21 Nisan 2024 , Pazar
Anasayfa / Esenler Haberleri / Hasan Dalkıran Sahada

Hasan Dalkıran Sahada

  CHP Esenler belediye Başkan adayı Hasan Dalkıran  31 Mart yerel seçimlerinde Esenler belediye başkanlığını kazanmak için  Cumhuriyet Halk Partisi Esenler  İlçe örgütü ile   Esenler Dörtyol  Meydanında  halkla  bir araya geldikten sonra  Davut paşa  caddesinde     esnaf ziyareti gerçekleştirdi.  

Cumhuriyet Halk Partisi Esenler Belediye Başkan adayı :Hasan Dalkıran meydanda yaptığı konuşmada “Evet  an itibarı ile Esenler Halkının huzurundayım ve bu noktada bütün Esenler halkımız ile  birlikte dağ gibi büyüyen içinden çıkılamaz zannedilen sorunları   birlikte  çözmek zorundayız “dedi. İşte bende bu birlikteliği izleyip ve Esenlerin  sağ duyusuna güvenerek   aday oldum” diyen Dalkıran  1 Nisanda ilk işimiz   şu ilçemizin  trafik sorununu çözmek zorundayız  diyerek ilçe halkından 2 ay daha sabır istedi.

 

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir