7 Aralık 2023 , Perşembe
Anasayfa / Esenler Haberleri / CHP Eyüp ilçe örgütü bir temsilcilik daha açtı

CHP Eyüp ilçe örgütü bir temsilcilik daha açtı

CHP Eyüp ilçe örgütü bir  temsilcilik daha  açtı

Eyüp ilçesinde bu zamana kadar 8 temsilciliği bulunan Cumhuriyet Halk Partisi Bugün Alibeyköy Çırçırmahallesinde  9.  temsilciliğini açtı.  .

Cumhuriyet Halk Partisi Eyüp ilçesi mahalle temsilciliği açılışına CHP’nin çiçeği burnunda il başkanı    Nebil İlseven, İstanbul 2.Bölge milletvekili Çetin Soysal ve Eyüp eski İlçe başkanı  CHP İstanbul 2.Bölge  milletvekili aday adayı Ali Galip Mamal ile çok sayıda ilçe başkanı ve ilçe yöneticileri ve kalabalık bir halk topluluğu katıldı.

Konuşmacılar 2011 milletvekili seçimlerinde CHP’nin tek başına iktidara geleceğine olan inançlarını vurguladılar. Soğuk havaya rağmen coşku içinde geçen konuşmalar da Eyüp Çırçır Temsilciliğinin CHP ‘ nin iktidar yoluculuğunda önemli bir adım olduğuna inandıklarını belirtiler.Daha sonra il başkanı ile birlikte diğer misafirler kurdeleyi hep birlikte kestiler.

Hakkında Site Yöneticisi

Göz Atın

31 Mart 2024’de yapılacak yerel seçimler’ de Esenler ‘de siyasi partilere belediye başkanlığı ve belediye meclis üyeliği için aday,adaylık müracaatları devam ediyor.

31 Mart 2024’de yapılacak yerel seçimleri için Esenlerde siyasi partilere belediye başkanlığı ve belediye meclis …

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir