23 Mayıs 2024 , Perşembe
Anasayfa / Esenler Haberleri / CHP Milletvekili Billur Tamayigil Esnaf odasını ziyaret etti

CHP Milletvekili Billur Tamayigil Esnaf odasını ziyaret etti

 

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul Milletvekili Billur Tamayigil Esenler Birleşik Esnaf ve Sanatkarlar Odasını ziyaret etti.

Cumhuriyet Halk Partisi Esenler İlçe Başkanı Şuayip Vardar ve İlçe Sekreteri Bülent Ütebay’ın ‘da katıldığı ziyarette Oda Başkanı Ünaldı Özsoy CHP Milletvekili Tamayigile Esenlerin esnafının durumuyla ilgili geniş bilgi verdi.Tamayigil ise türkiye’de esnafın durumunun çok zor olduğunu belirterek bu zorluğun başbakandan kaynaklandığını belirtti.Başbakanın AVM lere yeşil ışık yakmasıyla mahallenin bankası olarak bildiğimiz bakkalların durumlarının oldukça zor olduğunu belirtti.Tamayigil bu gidişatın hiçte iç açıcı olmadığını belirten Tamayigil özellikle Esenler ve ona eş değer ilçelerde küçük esnafın çok önemli bir rol oynadığını belirten Tamayigil “Esenlerin hızla göç alması neticesinde yoksullaştığını belirterek bu yoksulluğun mutlaka durması gerektiğini bunuda durdurmanın halkın elinde olduğunu belirtti.

12 Eylülde yapılacak halk oylamasında bu yurttaşların mutlaka keyfi değiştirilmek istenen anayasanın değişmesine engel olacağına inanıyorum”dedi.Tamayigilin ziyaretine Esenler esnafıda katıldı.

Hakkında Site Yöneticisi

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir