21 Nisan 2024 , Pazar
Anasayfa / Esenler Haberleri / Cumhurbaşkanı Esenlere geliyor…

Cumhurbaşkanı Esenlere geliyor…

 

 
Cumhurbaşkanı  Recep Tayyip Erdoğan,  Esenlerde 10 eserin açılışını yapacak.  İstannbul’da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı en fazla  ağırlayan ilçelerden biri olan Esenler, bu kezde 10 dev eserin açılışı için Esenlere gelmesi bekleniyor.   
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, programlarının yoğun olmasından dolayı Esenler’e gelişi ertelenmişti. Nihayet Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, bugün ilçe halkına müjdeyi verdi. Uluslararası Tarihi Su Şehirleri Buluşması programında konuşan Göksu, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 26 Mart Pazar günü 13.00’da Esenler’e geleceğini belirtti. 
 
250 MİLYON TL DEĞERİNDE 10 ESER
 
Programın nerede yapılacağı konusunda henüz bir açıklama olmazken, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, ilçede yapımı biten 10 dev eserin açılışını yapması bekleniyor. Erdoğan’ın açacağı 10 dev eserin değeri ise tam 250 milyon lira. 
 
9 AÇILIŞ 1 TEMEL ATMA 
 
Merkezi hükümet, İBB ve Esenler Belediyesi’nin ortak çalışmalarıyla tamamlanan ve temeli atılacak projeler ise şu şekilde; Adem Baştürk Kültür Merkezi, Esenler Spor Kompleksi-Esenler Stadyumu, Kadın Spor Merkezi, SGK Hizmet Binası, Vergi Dairesi, Fırıncılık Eğitim Merkezi ve Müzesi, 15 Temmuz Şehitler İmam Hatip Lisesi, Esenler Sivil Toplum Akademisi, Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Bilim Parkı ve 15 Temmuz Şehitler Parkı’nın temel atma töreni. 

– See more at: http://esenlerdesonhaber.net/esenler_haberleri/cumhurbaskani_erdogan__esenlerde_10_eserin_acilisini_yapacak_n8887_.html#sthash.GV7u0Sy5.dpuf

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir