21 Nisan 2024 , Pazar
Anasayfa / Esenler Haberleri / Esenler ortopedik Engelliler Derneğinden bir hamle daha

Esenler ortopedik Engelliler Derneğinden bir hamle daha

Esenler ortopedik Engelliler Derneğinden bir hamle daha

 Esenler ortopedik Engelliler Derneği Başkanı Aziz Arkan önderliğinde düzenlenen kahvaltı programı sonucu bu zamana kadar her ne olumsuzluk olmuş ise onu bir tarafa bırakarak yeni anlayış ve  eni bir yönetim kuracağız “dedi. Bu sefer ince eleyip sık dokuyacaklarını belirten  Arkan sorunları bilen ve çözüm yolları noktasına   projeleri olan arkadaşlarla bu yönetimi oluşturacağız” dedi.

 

Esenler ortopedik Engelliler Derneğinin  düzenlediği  kahvaltıya derneğin  hali hazırda bulunan  yönetim kurul üyeleri,  ile birlikte, siyasi parti temsilcileri, STK yöneticileri katılım sağladı. Davetlilerin yaptığı konuşmalarında, geçtiğimiz yıl hayatını kaybeden Şenol Baş ve bu süreçte yaşamını yitirenler rahmetle anıldı. AKP Bağcılar belediye başkan danışmanı Mehmet Sirkeci, yaşamını yitiren ve aramızdan ayrılarak ebediyete intikal eden engelli yurttaşlarımızın yakınlarına, Fatiha okuyarak herkesin ellerini semaya açmasını istedi.

Esenler Belediye Başkan danışmanı Mehmet Kaya, AKP Bağcılar belediye başkan danışmanı Mehmet Sirkeci, İYİ Parti il engelli komisyonu başkanı Cemal Uzun, CHP il engelli üyesi Gökhan Bulaç, ESDEF Eski Başkanı Süleyman Kahveci, Görme engellileri derneği başkan yardımcısı Mustafa Arala ve engelli dostları kahvaltılı toplantıya katılım sağladı.

 

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir