23 Eylül 2023 , Cumartesi
Anasayfa / Esenler Haberleri / Kırşehir 12 Eylüle odaklandı

Kırşehir 12 Eylüle odaklandı

Ahilik Kutlamaları Merkez Yürütme Kurulu Üçüncü Toplantısı gerçekleştirildi

Ahilik Haftası Kutlamaları Yönetmeliği” gereğince çalışmalar yürüten Ahilik Kutlamaları Merkez Yürütme Kurulu   A  Kırşehir’ de toplandı.

Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezinde yapılan toplantıya Ahilik Kutlamaları Merkez Yürütme Kurulu Başkanı Esnaf, Sanatkârlar ve Kooperatifçilik Genel Müdürü Necmettin Erkan, Kırşehir Valisi İbrahim Akın, Milletvekili Mustafa Kendirli, Kırşehir Belediye Başkan Vekili Nuri Araz ile MYK üyesi diğer kurum ve kuruluşların temsilcileri katıldı.

Toplantı, açılış konuşmalarının ardından Ahilik Dairesi Başkanı Nuray Çelik Ceylan’ ın gündem maddelerini içeren sunumu ile devam etti.

Toplantıda, bu yıl 34’üncüsü gerçekleştirilecek Ahilik Haftasına ilişkin Kırşehir merkez olmak üzere 81 ilin Ahilik Haftası Kutlama programları görüşüldü. Kurul tarafından 34’üncü Ahilik Haftası kapsamında Türkiye’de Yılın Ahisi, Yılın Kalfası ve Yılın Çırağı ödülünün verileceği kişiler belirlendi. Ayrıca diğer gündem maddelerinin de değerlendirildiği toplantı kurul üyelerin dilek ve temennilerinin ardından son buldu.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

1xBet Yeni Adresi Giriş 1XBET GÜNCEL GİRİŞ ADRESİ 1 xBet Mobil Giriş Yeni Giriş Adres

1xBet Türkiye Güvenli Giriş Adresi! Content Yeni giriş 1xbet nasıl? Uygulama Mobil Uygulama Günün Her …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir