20 Mart 2023 , Pazartesi
Anasayfa / Esenler Haberleri / Ekenomik sıkıntıları intihara götürdü

Ekenomik sıkıntıları intihara götürdü

Ekenomik sıkıntıları  intihara götürdü   polisEsenler’de   ikamet eden Gökhan Beşparmak isimli genç polis memuru geçirdiği bunalım sonucu hayatına son verdi.

Esenler’in sesi gazetesinin edindiği bilgiye  göre  polis memurunun aşırı   borçdan   dolayı intihar ettiği   ve  yakınlarınında kendisinde  intihar edecek  her hangi belirtilerin olmadığını belirttiler.Polis Memururunun Atatürk Havalimanı’nda görev yaptığını ifade eden yakınları  inanın gerçekten çok üzgünüz dediler.  Gökhan Beşparmak’ın naaşı Esenler Dörtyol Merkez Cami’nde kılınan cenaze namazının ardın’dan   meslektaşlarının omuzun’da  toprağa verilmek üzere son yolculuğuna uğurlandı.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

Necmettin ERKAN AK Parti’den Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı.

Necmettin ERKAN AK Parti’den Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı. -TİCARET BAKANLIĞI ESNAF, SANATKÂRLAR VE KOOPERATİFÇİLİK GENEL …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir