21 Nisan 2024 , Pazar
Anasayfa / Esenler Haberleri / Enafa torba yasası hakkında bilgi verildi

Enafa torba yasası hakkında bilgi verildi

Enafa torba yasası hakkında bilgi verildi.
Esenler Kaymakamlığı ve Esenler Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın düzenlediği programda SGK ve Vergi ile ilgili bilgilendirme çalışmasında bulunuldu.

Esenler Kaymakamlığı ve Esenler Esnaf ve Sanatkalar Odası’nın Esenler Kaymakamlığı konferans salonunda düzenlediği SGK ve Vergi ile ilgili bilgilendirme toplantısına, Esenler Kaymakamı Yüksel ÜNAL, İstanbul Vergi Dairesi Grup müdür yardımcısı N. Murat EĞRİAHMETOĞLU, SGK il Müdür yardımcısı Ahmet ERDOĞAN, Esenler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Şükrü ŞAHİN, çeşitli sivil toplum kuruluşu temsilcileri, kamu memurları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

Vatandaş vergi ve SGK konusunda bilgilendirildi

SGK il Müdür Yardımcısı Ahmet ERDOĞAN, konferans salonunda toplanan vatandaşlara emeklilik, SGK, GSS, Bağkur ile ilgili bilgilendirmede bulundu. Konferansa katılanların sorularını da yanıtlayan ERDOĞAN, vatandaşın sorularına içtenlikle cevap verdi. Erdoğan’dan sonra slayt eşliğinde vergi hakkındaki konularda Vergi Dairesi Grup Müdür Yardımcısı N. Murat EĞRİAHMETOĞLU, önemli bilgilendirmelerde bulundu. Bilgilendirmeler sonunda soru cevap bölümüne geçilerek, vatandaşın soruları cevaplandırıldı.

 

GSS konusunda yakınlarınızı uyarın

Plaket takdiminden sonra konuşan Esenler Kaymakamı Yüksel ÜNAL, “18 yaşını doldurmuş, çalışmayan, eşiniz dostunuz ve çevrenizdeki yakınlarınızı, Genel Sağlık Sigortası konusunda uyarın. Gelir tespiti yaptırtarak, GSS işlemlerine halletmelerini sağlayınız.” dedi.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir