23 Mayıs 2024 , Perşembe
Anasayfa / Esenler Haberleri / Özkan ERCAN yılın iş adamı

Özkan ERCAN yılın iş adamı

Özkan ERCAN yılın iş adamı.
ESİNDER YAPI Yönetim Kurulu Başkanı Özkan Ercan, Beşiktaş Platformu tarafından yapılan ?Yılın En İyileri? yarışmasında jüri üyeleri ve kamuoyu araştırması sonucunda ? Yılın İş Adamı? ödülüne layık görü

Bu yıl ikincisi düzenlenen ve Beşiktaş’ın efsanevi Başkanı merhum Süleyman Seba adına dağıtılan “Beşiktaş Platformu Yılın En İyileri Ödül Töreni”nde ödüller sahiplerini buldu. “Beşiktaş Platformu Genç Profesyoneller” tarafından düzenlenen ödül töreni, Bahçeşehir Üniversitesi Konferans Salonu’nda yapıldı. Törene CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, CHP İstanbul Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt, CHP eski Genel Başkanı ve gazeteci Altan Öymen, CHP Bursa Milletvekili Sena Kaleli, CHP İstanbul Milletvekili Faik Tünay, AKP Diyarbakır Milletvekili Cuma İçten, MHP Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, MHP Iğdır Milletvekili Sinan Oğan, ödül alan CHP’li, AKP’li ve MHP’li belediye başkanları ile çok sayıda siyasetçi, belediye başkanı, yazar ve gazeteci katıldı.

YILIN İŞ ADAMI SEÇİLDİ

Esenlerli Müteahhitleri bir araya getiren, dernekleşen ve daha sonra ESİNDER YAPI A.Ş. şirketini kurarak burada da önemli işler yapan Başkan Özkan Ercan, kendisini ‘Yılın İş Adamı’ ödülüne layık gören herkese teşekkür etti.

İLK ÖDÜLÜ DEĞİL

ESİNDER YAPI A.Ş. ile başarılı işlere imza atan Başkan Özkan Ercan, daha önce de DenizBank’ın düzenlediği ‘En İyiler’ programında başkanlığını yaptığı ESİNDER YAPI A.Ş. kentsel dönüşümde Türkiye Lideri seçilmişti.

– See more at: http://www.esenlerdesonhaber.net/ekonomi/yilin_is_adami_secildi_n6136_.html#sthash.etqmx0i2.dpuf

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir