22 Haziran 2024 , Cumartesi
Anasayfa / Esenler Haberleri / Esdef’ TV 2000’de Bizim Köyün Derneği Programına konuk oldu

Esdef’ TV 2000’de Bizim Köyün Derneği Programına konuk oldu

Esdef’ TV 2000’de Bizim Köyün Derneği Programına konuk oldubizim_koyun_dernegi_png_170x120_q85

Esenler Dernekler Federasyonu (ESDEF)  TV 2000’de canlı olarak yayınlanan “BİZİM KÖYÜN DERNEĞİ” Programına konuk oldu. Gazetemizin Genel Yayın Yönetmeni Şükrü Şahin’in hazırlayıp sunduğu canlı yayın programına katılan Süleyman Kahveci, Genel  Başkan Yardımcısı Ordulular Derneği Başkanı  Nazan Akçay ve Bayburt Tamza Köyü Dernek Başkanı İbrahim Dursun’un konuk olduğu programa Esenler Kaymakamı Nazım Madenoğlu, Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu,(ESDEF)in önceki başkanı Ömer Savaş, Savaş’ tan  sonraki  başkanı Mustafa Kaplan ve Bayburt Belediye Başkanı  Mustafa Canlı ,Ordu Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni  Reşat Aydoğan ve Ordulu Sanayici ve İş Adamları Derneği Başkan Yardımcısı  canlı telefonla yayına katıldıkları görüldü . Şükrü Şahin’in sorularını cevaplayan konuklar özellikle Esenler Dernekler Federasyonu “ESDEF)’in bu zaman kadar’ ki faaliyetleri ve bun dan sonraki faaliyetleri hakkında konuştular . Esenler  Kaymakamı Nazım Madenoğlu telefon ile canlı yayına bağlanarak Esenler’ de  ESDEF in faaliyetlerinden çok memnun olduğunu belirterek ESDEF  bırakın Esenleri Türkiye’de bir STK çığırı açmıştır. Bundan dolayı ESDEF   başkan ve yönetim kurulunu kutluyorum” dedi Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu’da canlı telefon bağlantısıyla yayının katılarak Esenler’ deki Sivil Toplum Örgütlerine bir müjde verdi. Göksu şu anda kullanılmakta olan Belediye binasının yeni belediye binası yapıldıktan sonra Esenler’ deki STK ların emirlerine tahsis edileceğini ifade etti. Yaklaşık 90 dakika süren canlı yayın programı böylece son buldu.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir