21 Mart 2023 , Salı
Anasayfa / Esenler Haberleri / Esenler Yavuzselim çıkışta

Esenler Yavuzselim çıkışta

Esenler Yavuz Selım l- Yenıköy spor:O gol Muhammet Çetın Esenler  Kemer Stadında stadın’da oynanan karsılasma’da lıder Yenıkoy spor’u yenen Esenler Yavuzselım sporcuları galıbıyet sevıncını Esenler Kultur Merkezınde yemekte buluştular.Ligde idialı konuma gelen Esenler Yavuzselı gosteren spoır m  son haftalar’da oynadığı güzel futbolla yukselen performanslarını kalan maçlarda  sergilemesi taraftarları mutlu etti.Takım kaptanı Ömer Kozen maçtan sonra  yaptığı açıklamda  futbolcu arkadaslarının bu günkü performansımız daha da yükselecek bundan dolayıdırki artık  kalan  maçlarımızı  arkadaşlarımız sergıleyecekleri iyi futbolla taraftarlarımız memnun edeceğiz”dedi.

 

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

Necmettin ERKAN AK Parti’den Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı.

Necmettin ERKAN AK Parti’den Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı. -TİCARET BAKANLIĞI ESNAF, SANATKÂRLAR VE KOOPERATİFÇİLİK GENEL …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir