24 Nisan 2024 , Çarşamba
Anasayfa / Esenler Haberleri / Esenler Yavuzselim çıkışta

Esenler Yavuzselim çıkışta

Esenler Yavuz Selım l- Yenıköy spor:O gol Muhammet Çetın Esenler  Kemer Stadında stadın’da oynanan karsılasma’da lıder Yenıkoy spor’u yenen Esenler Yavuzselım sporcuları galıbıyet sevıncını Esenler Kultur Merkezınde yemekte buluştular.Ligde idialı konuma gelen Esenler Yavuzselı gosteren spoır m  son haftalar’da oynadığı güzel futbolla yukselen performanslarını kalan maçlarda  sergilemesi taraftarları mutlu etti.Takım kaptanı Ömer Kozen maçtan sonra  yaptığı açıklamda  futbolcu arkadaslarının bu günkü performansımız daha da yükselecek bundan dolayıdırki artık  kalan  maçlarımızı  arkadaşlarımız sergıleyecekleri iyi futbolla taraftarlarımız memnun edeceğiz”dedi.

 

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir