23 Mayıs 2024 , Perşembe
Anasayfa / Esenler Haberleri / Esdef’te kan değişikliği

Esdef’te kan değişikliği

 

 
Esdef, tek liste ile gidilen olağan kongrede Çankırılılar Derneği Başkanı Mustafa Kaplan’ı başkan olarak seçti.img_a8e71fe1-a111-434c-8734-c61cbcde2403_458_

Esenler Dernekler Federasyonu, haftasonu olağan kongresini Esenler Kaymakamlığı’nın konferans salonunda gerçekleştirdi. Kongreye İstanbul Vali Yardımcısı ve Esenler Kaymakamı Osman Ateş, Esenler Beledyesi Başkan Yardımcısı Orhan Oğuz Türk ve üye derneklerin temsilcileri katıldı. 

Olağan kongreye tek liste ile giren Esenler Çankırılılar Derneği Başkanı Mustafa Kaplan, yeni başkan olarak seçildi. Mustafa Kaplan’ın yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluştu: Mustafa Kaplan, Önder Yılmaz Mengene, Süleyman Arslan, Kemal Sargın, Bahri Eyüpoğlu, Celil Yaşar, Necdet Piyaz, Murat Şahin, Üzeyir Oruç, Seyyit Okuducu ve Ayşe Madyar Özhan’dan oluştu. Denetleme Kurulu’na şu isimler seçildi: Süleyman Kahveci, Ömer Savaş, Mustafa Karagöz.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir