1 Nisan 2023 , Cumartesi
Anasayfa / Esenler Haberleri / Esdef’te kan değişikliği

Esdef’te kan değişikliği

 

 
Esdef, tek liste ile gidilen olağan kongrede Çankırılılar Derneği Başkanı Mustafa Kaplan’ı başkan olarak seçti.img_a8e71fe1-a111-434c-8734-c61cbcde2403_458_

Esenler Dernekler Federasyonu, haftasonu olağan kongresini Esenler Kaymakamlığı’nın konferans salonunda gerçekleştirdi. Kongreye İstanbul Vali Yardımcısı ve Esenler Kaymakamı Osman Ateş, Esenler Beledyesi Başkan Yardımcısı Orhan Oğuz Türk ve üye derneklerin temsilcileri katıldı. 

Olağan kongreye tek liste ile giren Esenler Çankırılılar Derneği Başkanı Mustafa Kaplan, yeni başkan olarak seçildi. Mustafa Kaplan’ın yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluştu: Mustafa Kaplan, Önder Yılmaz Mengene, Süleyman Arslan, Kemal Sargın, Bahri Eyüpoğlu, Celil Yaşar, Necdet Piyaz, Murat Şahin, Üzeyir Oruç, Seyyit Okuducu ve Ayşe Madyar Özhan’dan oluştu. Denetleme Kurulu’na şu isimler seçildi: Süleyman Kahveci, Ömer Savaş, Mustafa Karagöz.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

Necmettin ERKAN AK Parti’den Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı.

Necmettin ERKAN AK Parti’den Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı. -TİCARET BAKANLIĞI ESNAF, SANATKÂRLAR VE KOOPERATİFÇİLİK GENEL …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir