23 Mayıs 2024 , Perşembe
Anasayfa / Esenler Haberleri / Esenler Anadolu İmam Hatip Lisesi Okul Müdürü Cemil Sarının:Kantin denetimine karşı çıkması velileri kuşkulandırdı..

Esenler Anadolu İmam Hatip Lisesi Okul Müdürü Cemil Sarının:Kantin denetimine karşı çıkması velileri kuşkulandırdı..

 Esenler Anadolu İmam Hatip Lisesi Okul Müdürü Cemil Sarının:Kantin denetimine karşı çıkması velileri  kuşkulandırdı.  

Geçenler’de Esenler belediyesine bağlı  Zabıta,Veteriner ve  Ruhsat Müdürlüğü ekipleri tarafın’dan,  okul kantinlerine yapılan denetime karşı çıkan   Nenehatun Mahallesin’deki  “Esenler İmam Hatip Anadolu Lisesinin  Okul Müdürü Cemil Sarının ,  Kantin denetiminin yaptırılmasına  karşı çıkması  kamu oyunu tedirgin ettiği gibi velileride kuşkulandırdı.  .Gazetemizi arayan velilerden bazıları   “Bu yıl  büyük  büyük umutlarla  çocuklarımızı “Esenler Anadolu İmam Hatip Lisesine “Yazdırmanın mutluluğunu yaşarken dakika bir ,gol bir oldu.Açıkçasını söylemek gerekirse okul müdürü Cemil Sarının  belediye denetim ekiplerinin   kantini  denetletirilmemesi aklımıza başka soruları getiriyor.Açıkçası bunu’da  söylemek istemiyoruz diyen velilere gazetemizin denetim yetkisinin belediye’de değil.5996 sayılı kanuna göre    İlçe Tarım Müdürlüğün’de olduğunu hatırlatmamıza karşılık veliler ise biz onu bunu bilmeyiz .Biz çocuklarımızın yiyeceklerinin sağlıklı denetim yapılmasın’dan yanayız”dediler.

 

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir