25 Eylül 2023 , Pazartesi
Anasayfa / Esenler Haberleri / Esenler belediyesi 600 aileye kurban eti dağıttı

Esenler belediyesi 600 aileye kurban eti dağıttı

Esenler belediyesi 600  aileye kurban eti dağıttı

IMG_4676(1)Esenler Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, Kurban Bayramı vesilesiyle ilçedeki ihtiyaç sahibi 600 aileye yaklaşık 3 ton  kurban eti  dağıtımı yaptı.
Esenler’ de kapı kapı poşetlerle erzak dağıtımını son verip, yardıma muhtaç vatandaşların onur ve gururunu koruyarak rencide edilmeden en iyi şekilde hizmet etmeyi amaçlayan Esenler Dayanışma İyileştirme Merkezi (EDİM), Kurban Bayramı vesilesiyle ilçedeki ihtiyaç sahibi 600 aileye yaklaşık 3 ton et dağıtımı yaptı.  Bayramın birinci günü Nenehatun Mahallesindeki EDİM Markette gerçekleştirilen dağıtım, Esenler Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürü Özcan Hamza ve Müdürlük personeli tarafından yapıldı. EDİM Markete gelemeyen yaşlı ihtiyaç sahiplerine etleri evlerini kadar götürüldü.
HER SOFRAYA ET
Esenler Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürü Özcan Hamza, kurban kesemeyen herkesin sofrasında et bulunmasını istediklerini belirterek, “Bayramın birinci günü 600 aileye 4’er kilo olmak üzere toplam 13 büyükbaş hayvan keserek yaklaşık 3 ton et dağıtımı yaptık. İlçemizdeki 16 mahallemizdeki ve EDİM Marketten faydalanan ihtiyaç sahiplerine et dağıtımını tamamladık” dedi.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

1xBet Yeni Adresi Giriş 1XBET GÜNCEL GİRİŞ ADRESİ 1 xBet Mobil Giriş Yeni Giriş Adres

1xBet Türkiye Güvenli Giriş Adresi! Content Yeni giriş 1xbet nasıl? Uygulama Mobil Uygulama Günün Her …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir