24 Nisan 2024 , Çarşamba
Anasayfa / Esenler Haberleri / Umut ÖZKAN TV 2000’de Demokratikleşme paketini anlattı

Umut ÖZKAN TV 2000’de Demokratikleşme paketini anlattı

Umut ÖZKAN TV 2000’de Demokratikleşme paketini anlattıGetAttachment.Adalet ve Kalkınma Partisi Esenler İlçe Başkanı Av.Umut ÖZKAN   Türkiye’nin en genç Televizyonu  TV 2000’de Demokratikleşme Paketini anlattı.Araştırmacı yazar Şükrü ŞAHİN’in  TV 2000’de hazırlayıp sunduğu “BAŞKAN NE DEDİ”Programına katılan Av. Umut ÖZKAN ,Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı Demokratikleşme paketini anlattı.Program MODERATÖRÜ Şükrü Şahin’in sorularını yanıtlayan Adalet ve Kalkınma Partisi Esenler İlçe Başkanı Av. ÖZKAN   Demokratikleşme paketinin içine baktığımız zaman görüyoruz’ki bu zamana kadar ihmal edilen konular  başbakanımız  sayın:Recep Tayyip Erdoğan tarafın’dan tüm  kamu oyuna açıklanmış ve hemen ardından yapılan anketler’de gayet olumu sonuçları ortaya çıkarmıştır”dedi. ÖZKAN  açıklamasını şöyle sürdürdü.Paketin içine baktığınız’da Seçim sistemi,Bu zamana kadar ihmal edilen başörtü sorunu,Siyasi partilere devlet yardımı,kendi dillerinde eğitim vs “Evet bu paketin ilk adımı bu adımı atacak başka bir lider  e yok”dedi.Programda 2014  yılında yapılacak yerel seçimler ve cumhurbaşkanlığı seçimlerine’de değinen ÖZKAN “Yerel seçimler bizim için çok önemli biz Adalet ve Kalkınma Partisi olarak seçime hazırız.Tabi bu noktada yerel seçime hazırlanırken de yerel seçimler’den üç ay sonra yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde inşallah dünya lideri başbakanımızı Türkiye’nin halk tarafından  seçilen  cumhurbaşkanı seçeceğiz’dedi. ÖZKAN yerel seçimler içinde Adalet ve Kalkınma Partisi ‘nin Esenler belediye başkanı M.Tevfik GÖKSU ‘nun  olacağını  çünkü Esenler halkının GÖKSU ‘nun hizmetlerine daha doymadığını ifade etti. ÖZKAN  belediye meclis üyelikleri için müracaatların’da bir Ekim ile bir Kasım arasın’da olduğunu bu noktada Esenler’de yaklaşık 300 müracaat beklediklerini önceliklerinin ise Esenler sınırları içerisin’de olduğunu belirterek  bu dönem belediye meclis üyesi arkadaşlarım’dan oldukça memnunum  yeter mi? Tabi ki yetmez! diyerek çünkü Esenler’de daha yapacağımız çok iş var”dedi.Yaklaşık bir saat süren  programa  sms lerle izleyicilerde katıldı.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir