23 Mayıs 2024 , Perşembe
Anasayfa / Esenler Haberleri / ESENLER BELEDİYESİNDEN GAZİLERE KAHVALTI

ESENLER BELEDİYESİNDEN GAZİLERE KAHVALTI

ESENLER BELEDİYESİNDEN  GAZİLERE KAHVALTI

İlçedeki toplumun her kesimine hizmet üretmeye çalışan Esenler Belediyesi, Esenlerli gazileri bir kahvaltıda buluşturdu. Kahvaltıdan son derece memnun kalan gaziler, Esenler Belediyesi’ne teşekkür etti.

Yaşlılar, kimsesizler, yetimler gibi toplumun el uzatılması gereken her kesimine özel hizmetler üreten Esenler Belediyesi gazileri de unutmadı. 2010 yılında Kıbrıs gazilerini Kıbrıs’a götürerek hatıralarının tekrar canlanmasını sağlayan Esenler Belediyesi bu sefer de onları bir kahvaltıda buluşturdu. Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından organize edilen kahvaltıya Kıbrıs ve Güneydoğu başta olmak üzere çeşitli zaman ve yerlerde vatani hizmetlerini yaparken gazi olanlar katıldı. Kemer Mahallesi’ndeki ESKON Sosyal Tesisleri’nde verilen kahvaltıya katılan gaziler, Esenler Belediyesi’nin kendilerini unutmamasından duydukları memnuniyeti dile getirdiler ve, “Gönüllerde yaşıyor olmak gerçekten çok güzel. Bize bu imkânı sunan ve bir araya gelmemizi sağlayan belediyemize teşekkür ediyoruz” dediler.

Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, kültürümüzde şehitler gibi gazilerimizin de büyük mana ifade ettiğini söyleyerek, “Bu vatan için gözünü kırpmadan canlarını feda eden şehitlerimiz ve aynı uğurda gazilik mertebesine eren değerlerimizi unutmamız ve unutturmamız mümkün değildir. Onlar için ne yapsak azdır. Çeşitli etkinlik ve programlarla onların gönüllerini almaya çalışıyoruz” dedi.

Esenler Belediyesi Mali Hizmetler Müdürü Özcan Hamza, Fen İşleri Müdürü Nihat Karataş ve Sosyal Yardım İşleri Müdürü Özcan Hamza’nın da katıldığı kahvaltıda gaziler bol bol sohbet edip, askerlik anılarını paylaştılar.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir