23 Şubat 2024 , Cuma
Anasayfa / Esenler Haberleri / Esenler belediyesine süpriz atama

Esenler belediyesine süpriz atama

Esenler belediyesinde beş olan başkan yardımcılığı sayısı altıya yükseldi.Seçimlere üç yıldan az bir zaman kala belediyeye yeni başkan yardımcısı atanması ilçe halkı olarak süpriz karşılandı.Bu noktada bazı okuyucularımız gazetemizi arayarak buna ne gerek vardı dediler.Tabiki tasarrufun belediye başkanında olduğunuda hatırlatmak lazım.Bu arada altıya çıkan Esenler belediye başkan yardımcılarının görev alanlarıda değişti.Esenler belediyesi başkan yardımcılığı kadrosunun altıya çıkarılmasıyla birlikte belediyede birim müdürlüklerindede bazı düzenlemelere gidildi.
Esenler belediye Belediye Başkanı M.Tevfik GÖKSU imzasıyla yayınlanan görev değişiklikleri şöyle.
MÜDÜRLÜKLERDEKİ DEĞİŞİKLİKLER
Hukuk İşleri Müdürü Sami KESKİN görevden alınarak, Emlak ve İstimlâk Müdürlüğü emrinde Avukat olarak görevlendirildi. Sami KESKİN in yerine Mehmet Latif ÖNER vekâleten atandı.
Bilgi İşlem Müdürü Şakir SELVİ görevden alınarak, Fen İşleri Müdürlüğü emrinde memur olarak görevlendirildi. Şakir SELVİ nin yerine Mustafa BAĞDATLI vekâleten atandı.
BASIN YAYIN MÜDÜRLÜĞÜ BÖLÜNDÜ
Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü olan Ali Çolak, 2010 yılında kurulan Kültür ve Sosyal işler Müdürlüğüne kaydırılırken, Boşalan Basın Yayın Müdürlüğüne aynı müdürlükte görevli Kürşat GÜLRENK getirildi.
ÇEVRE KORUMA VE TEMİZLİK BİRLEŞTİÇevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ile Temizlik İşleri Müdürlüğü birleştirilerek her iki müdürlük Temizlik işleri Müdürü İbrahim ŞAHİN e bağlandı. Ali AYDIN ise Fen İşleri Müdürlüğünde görevlendirildi.
ULAŞIM DESTEK HİZMETLERİNE BAĞLANDIUlaşım ve Destek Hizmetleri Müdürlüğü birleştirilerek her iki müdürlük Nurettin AKSU ya verildi.
Esenler Belediye Başkanı M.Tevfik GÖKSU imzalı görevlendirme yazısında yeni bir Başkan Yardımcısı atandı. İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü olarak görev yapan Aydın POLAT, yeni dönemde başkan Yardımcısı olarak hizmet edecek. Bununla birlikte Başkan Yardımcılarının bağlı müdürlüklerinde de değişiklikler yapıldı
İŞTE BAŞKAN YARDIMCILARININ YENİ GÖREV ALANLARI
Faruk AYDIN
Mali Hizmetler Müdürlüğü
Fen İşleri Müdürlüğü
Orhan OĞUZ TÜRK
İmar ve Şehircilik Müdürlüğü
Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü
Zabıta Müdürlüğü
Ömer ÇETİNKAYA
Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü
Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü
Ruhsat ve Denetim Müdürlüğ
Yazı İşleri Müdürlüğ
Hukuk İşleri Müdürlüğü
Bülent BABAOĞLU
Plan ve Proje Müdürlüğü
Emlak ve İstimlak Müdürlüğü
Bilgi İşlem Müdürlüğü

Ahmet TEMEL
Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü
Park ve Bahçeler Müdürlüğü
Aydın POLAT
İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü
Destek Hizmetleri Müdürlüğ
Sağlık İşleri Müdürlüğü
Veteriner İşleri Müdürlüğü
Aydın Polat
Başkan Yardımcısı

1968 Bayburt doğumlu. İlk, orta ve liseyi Erzurum’da bitirdi. Bir süre hukuk öğrenimi gördü. AÖF Kamu Yönetimini bitirdikten sonra Kamu Yönetimi alanında yüksek lisans yaptı. Özel sektörde ve çeşitli kamu kuruluşlarında çalıştı. Sivil toplum oluşumlarında kurucu , yönetici ve üye olarak bulundu. Nazlı Beyzanur, Ebubekir, Nilüfer ve Osman Can isimli dört çocuk babasıdır. İyi derecede Arapça, orta düzeyde İngilizce, biraz da Farsça bilir.

BAĞLI MÜDÜRLÜKLER
1- İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü
2- Destek Hizmetleri Müdürlüğü
3- Sağlık İşleri Müdürlüğü
4- Veteriner İşleri Müdürlüğü

Hakkında Site Yöneticisi

Göz Atın

Esenler’ de siyasi parti listeleri YSK ‘ya teslim edildi

31 Mart yerel seçimlerine girecek belediye başkan adayları ve belediye meclis üyesi aday listeleri YSK …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir