3 Aralık 2023 , Pazar
Anasayfa / Esenler Haberleri / ESENLER CEMEVİ AŞURE VE LOKMA DAĞITTI

ESENLER CEMEVİ AŞURE VE LOKMA DAĞITTI

ESENLER CEMEVİ AŞURE VE LOKMA DAĞITTI

 Merkezi Çiftehavuzlar mahallesinde bulunan  , Esenler  Cemevi’ nin düzenlediği aşure ve kurban lokmasında canlar  buluştu. Esenler Cem evinin hayır lokmasına  siyasiler ve STK temsilcileri yoğun ilgi gösterdi.

Esenler Cemevi, Muharrem ayında matem orucu tutan vatandaşlar için Muharrem lokması dağıttı. Programa CHP İstanbul Milletvekili Gökhan  Zeybek, Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, AK Parti Esenler İlçe Başkanı Umut Özkan, CHP Esenler İlçe başkanı Bülent Ütebay, İyi Parti Esenler İlçe başkanı Ömer Kara, MHP Esenler ilçe başkanı Hakan Özel, ve belediye meclis üyeleri  aşure ve kurban lokmasında canlar ile aynı sofra etrafında buluştu. Yapılan duanın ardından Birlik ve bereketin simgesi olan aşure ve lokmalar vatandaşlarla birlikte afiyetle yendi.

“BİRBİRİMİZİ ALLAH İÇİN SEVER VE KUCAKLARIZ”

Esenler Cemevi Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Özdemir açış konuşmasını yaptıktan sonra Şişli belediye başkanı Muammer Keskin. Esenler belediye başkanı Mehmet Tevfik Göksu ve CHP İstanbul M

lletvekili Gökhan Zeybek birer konuşma yaptıktan sonra aşure ve lokma ikramının yapılmasından sonra Program son buldu.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

31 Mart 2024’de yapılacak yerel seçimler’ de Esenler ‘de siyasi partilere belediye başkanlığı ve belediye meclis üyeliği için aday,adaylık müracaatları devam ediyor.

31 Mart 2024’de yapılacak yerel seçimleri için Esenlerde siyasi partilere belediye başkanlığı ve belediye meclis …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir