22 Haziran 2024 , Cumartesi
Anasayfa / Esenler Haberleri / Daş ve Kaçmaz ailelerinin mutlu günü

Daş ve Kaçmaz ailelerinin mutlu günü

Tuna  Mahallesinde bulunan Esenler Belediyesi Kültür Merkezinde gerçekleşen nikah töreninde, hayatlarını birleştiren, Pelin Daş ve Bilal Kaçmaz çiftlerinin nikahını  Esenler Belediye Başkan Yardımcısı Ömer Çetinkaya kıydı, Nikah sonrası  genç çiftlere nasihatler da bulunan Ömer Çetinkaya “evliliğe ilk adımı bu akşam bütün şahitler huzurunda attınız. Rabbim yolunuzu ve bahtınızı açık etsin” dedi.

Çetinkaya daha sonra,  “Bu güzel ortamda gerçekten güzel bir anı yaşıyoruz. Bizler için güzel bir gün. Daş & Kaçmaz ailelerinin akrabalığının perçinleştiği bu güzel ve mutlu günde, uzaktan ve yakından gelerek katıldınız, ailelerin mutluluğuna mutluluk ortak oldunuz aileler adına sizlere’ de teşekkür ediyorum” dedi

  Esenler Kaymakamlık yazı işleri müdürü  Medi Daş beyin kızının mutlu gününde Gelin hanım ve Damat beyin yakınları,  kaymakamlık çalışanları kurum  amirleri, kurum çalışanları, mahalle muhtarları, ,siyasi parti temsilcileri,  , sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.

 

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir