12 Nisan 2024 , Cuma
Anasayfa / Esenler Haberleri / Esenler Davutpaşa’da Yunus ekibine saldırı

Esenler Davutpaşa’da Yunus ekibine saldırı

ı Esenler'de Yunus ekibine saldırı: 1 polis yaralı

şahısları uyaran Yunus ekibine şahıslardan biri, polisin silahı ile ateş etti. Bir polis ayağından yaralanırken, saldırganlardan biri gözaltına alındı.

Esenler’de alkol alan şahısları uyaran Yunus ekibinden bir polis, şahıslardan biri tarafından polisin silahı ile dizinden yaralandı. Mahalle sakinleri, boş arazide alkol alan şahıslardan tedirgin olduklarını söylediler.

Edinilen bilgiye göre, olay, Davutpaşa Mahallesi Yıldız Teknik Üniversitesi Kampusu’nun yanındaki Davutpaşa Caddesi’nde saat 19.40 sıralarında meydana geldi.

Boş alanda alkol içip çevreye zarar veren şüpheli şahıslar ihbarını alan Esenler İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Yunus ekipleri, boş arazideki şüpheli şahısları kontrol etmek istedi.

Şahısların kimlik kontrolü sırasında, polisler ile şahıslar arasında arbede yaşandı. Yaşanan arbedede saldırganlar tarafından silahı gasp edilen Ali Gök isimli polis memuru, kendi silahıyla sağ diz kapağından yaralandı. Polis memurunun silahını da alan ve 6 kişi olduğu öğrenilen şahıslardan 1’i yakalanırken, diğer 5 kişi ise kaçtı.

Olay yerine gelen ambulansla Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılan yaralı polis memurunun hayati tehlikesinin bulunmadığı, kurşunun diz kapağına girip çıktığı öğrenildi.

Saldırının ardından olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Boş arazi üzerinde araştırma yapan ekipler, projektör yardımıyla delil bulmaya çalıştı.

Kaçan şahısların yakalanması için çalışmalar sürüyor.

Öte yandan, çevrenin karanlık olduğunu ve boş arazinin alkol alan şahıslar tarafından mesken edinildiğini belirten çevre sakini Mehmet Uyanık, geceleri olayın yaşandığı yerden geçerken korktuklarını belirtti.

Hakkında Site Yöneticisi

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir