21 Mart 2023 , Salı
Anasayfa / Esenler Haberleri / ESENLER DERNEKLER FEDERASYONU(ESDEF’E) RİZELİ BAŞKAN

ESENLER DERNEKLER FEDERASYONU(ESDEF’E) RİZELİ BAŞKAN

 

ESENLER DERNEKLER FEDERASYONU(ESDEF’E) RİZELİ BAŞKAN

Esenler Rizeliler Derneği kurucu başkan vekili Süleyman KAHVECİ, kurucusu olduğu Esenler Dernekler Federasyonu (ESDEF) genel Başkanı seçildi.

Süleyman Kahveci bugün Engin Can Güre İlköğretim Okulu Salonunda birçok sivil toplum kuruluşu ve siyasi partilerin katıldığı Esdef genel kurulun da genel başkan seçildi. Başkan Süleyman Kahveci, sivil toplum kuruluşlarına yönelik önemli açıklamalar da bulundu.

Başkan konuşmasında, sivil toplum örgütleri demokrasilerin vazgeçilmez unsurlarındandır. Bizlerde Esenlerde bulunan sivil toplum örgütleri olarak, ortak aklın noktasında iki yıl önce 04.04.2011 tarihinde Esenler Dernekler Federasyonu(ESDEF) kurduk.

Başkan Süleyman Kahveci, Esdef, sivil toplum kuruluşlarıyla belediye ile siyasi partiler ve Esenler halkı ile birlikte daha iyi projelerle Esenlerimize katkı sunmaya çalışacaktır. Bütün üye derneklerimizin yanında olacağız ayrıca federasyonumuza üye olmayan dernekleri de bünyemize katarak, tüm kamu kurum ve kuruluşlarımızla birlikte çalışacağız dedi.

Esdef’in İstanbul da bir model ve marka olarak Türkiye’ye öncü olduğunu söyleyen Kahveci ; Esdef’i sizlerin de desteği ile daha iyi yerlere taşıyacağını söyledi. Kahveci ayrıca Esdef’in hiçbir sosyal soruna duyarsız kalmadığını Filistin, Pakistan, Somali, Van’a yapmış olduğu destekleriyle bunu göstermiştir.

Başkan Süleyman Kahveci, Esdef Esenler de sosyal sorumluluk projeleri üreterek eğitimden sağlığa, kentsel dönüşümden çevre ve trafik sorunlarına yönelik projelerle Esenlere faydalı olmaya çalışacağını söyleyerek, kendisini bu göreve layık gören esenler dernekler federasyonu yönetimine ;sizler benim yol arkadaşlarımızsınız, birlikte yürüyeceğiz deyip, divana ve genel kurula katılan haziruna teşekkür ederek sözlerini noktaladı.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

Necmettin ERKAN AK Parti’den Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı.

Necmettin ERKAN AK Parti’den Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı. -TİCARET BAKANLIĞI ESNAF, SANATKÂRLAR VE KOOPERATİFÇİLİK GENEL …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir