22 Haziran 2024 , Cumartesi
Anasayfa / Esenler Haberleri / Esenler Esnaf Oda Başkanı Şükrü ŞAHİN, bir işyeri açılış kurdelesini daha kesti

Esenler Esnaf Oda Başkanı Şükrü ŞAHİN, bir işyeri açılış kurdelesini daha kesti

Esenler Esnaf Oda Başkanı Şükrü ŞAHİN, bir işyeri açışlış kurdelesini  daha kestiaçılış 2

Esenler Birleşik Esnaf Odası başkanı Şükrü Şahin Cuma namazın’dan sonra bir işyerinin daha açılış kurdelesini kesti.Esnaf Odası başkanı Şükrü Şahin işletmenin açılış kurdelesini kesmeden önce yaptığı konuşmada “İstanbul’un parlayan yıldızlarından biri olan Esenler ilçemizde hergün yeni,yeni işletmelerin açılması bizleri son derece memnun etmektedir.Bu noktada geçen Cuma namazın’dan sonra yine aynı bölgede bir işyerini daha açmıştık. Bu günde yine aynı Mahallede  bir başka işyerinin daha açılış kurdelesini kesiyoruz.Evet Esenler Menderes Mahallesinde faliyet gösteren açılış 1“KELEŞLER” çay ocağı işletmesi umarım istediği kazancı sağlayarak mahçup olmaz dedi.Esenler Esnaf Odası Başkanı Şükrü Şahin konuşmasını şöyle sürdürdü.Bakın arkadaşlar bizimde kabul ettiğimiz gibi son zamanlar’da esnafımız bazı sıkıntılar yaşamaktadır.Ancak bu sıkıntıların ben suni olduğuna inanıyorum önümüzde bir genel seçim var malsesef her seçimler öncesi kırılgan ekenomimizde herkes bu sıkıntılardan nasibini alır bu sadece esnafla sınırlı kalmaz ondan dolayıdırki her seçim arefesinde yaşanan sıkıntı ister istemez esnafımızada yansımaktadır.Ama ben tekrar ediyorum bu sıkıntı suni ve geçicidir. Malumunuz 7 Nisan’da milletvekili adaylıklarının YSK ya bildirme günü olan son günden sonra esnafımızın ve diğer vatandaşlarımızın rahat nefes alacaklardır. ”dedi.Şu anda işletmesini açacağımız Osman kardeşimi bu güzel işletmeyi açma cesareti gösterdiğin’den dolayı kendisini tebrik ediyor.Rabbim bol kazançlar versin diyorum”dedi.

 

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir