5 Aralık 2023 , Salı
Anasayfa / Esenler Haberleri / ESENLER ESNAF ODASI HAREM TURİZM İLE UMREYE GİDİYOR

ESENLER ESNAF ODASI HAREM TURİZM İLE UMREYE GİDİYOR

Esenler Birleşik Esnaf ve Sanatkarlar Odası 50 esnafıyla birlikte 25 Ocak tarihinde Harem Turizm ile   başlayacakları bir umre  programında son aşamaya geldi.
Umreye esnaflarla birlikte gidecek olan Oda Başkanı şunları söyledi;

“ Tarihinde ilk kez bir esnaf  ve sanatkarlar odası   umre  programı  tertipliyor. Esenler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Şükrü Şahin allah izin verirse  bu ayın 25 de   Harem Tur ile  düzenlediğimiz   umre ziyaretinin  ilk kafilesini ayın 25 de göndereceğiz”dedi.Şahin açıklamasını şöyle devam ettirdi “evet  buradaki asıl amacımız Esenler Esnaf ve Sanatkarlar odamıza kayıtlı üyelerimizin  birlik ve beraberliklerini perçinleştirmek tir.  Hasılı sizin anlayacağınız her müslümanın  tek arzusunun olduğu  kutsal topraklarda dini vecibeleri yerine getirmektedir. noktada bizde on beş gün  esnaf kardeşlerimize  böylesi bir manevi hazları tatmak.”Şükrü Şahin açıklamala şu şekliyle devam ettirdi.”Bilindiği üzere
Esenler Esnaf  ve Sanatkarlar  odamız  bundan önce de birçok sosyal projelere imza atmıştı.  Bizim içinde bu Umre projesi  çok önem arz etmektedir. Bu manada bizim organizasyonumuzu  örnek alan diğer odalara da şimdiden  bu organiğzasyon için kolları sıvamış durumdalar. Ayrıca bu  sosyal projeninde  örnek olması bizi sevindirir”dedi.  Hatta bazı oda başkanı arkadaşlarımız Harem Turizm ile irtibata bile  geçmişler bunuda duymamız bizi son derece memnun etmektedir “dedi Şahin açıklamasını şöyle noktaladı  “evet yukarıdada belirttiğim gibi iayın 25 de beraber  gideceğimiz ilk kafilemizden sonra inşallah ikinci  üçüncü kafileleri de umreye götüreceğiz.
diyerek bizi izlemeye devam edin dedi.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

31 Mart 2024’de yapılacak yerel seçimler’ de Esenler ‘de siyasi partilere belediye başkanlığı ve belediye meclis üyeliği için aday,adaylık müracaatları devam ediyor.

31 Mart 2024’de yapılacak yerel seçimleri için Esenlerde siyasi partilere belediye başkanlığı ve belediye meclis …

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir