23 Eylül 2023 , Cumartesi
Anasayfa / Esenler Haberleri / Esenler Fatihmahallesin’de bomba paniği

Esenler Fatihmahallesin’de bomba paniği

PATLAMANIN MAYTAPTAN KAYNAKLANDIĞI BİLDİRİLDİ

Esenler’de 1’i çocuk 2 kişinin yaralanmasıyla sonuçlanan patlamanın önce bomba sanıldığı daha sonra yapılan araştırmada  maytaptan kaynaklandığı bildirildi.

Alınan bilgiye göre, Esenler Fatih Mahallesi Aksaray Caddesi üzerinde, Süfhan Kıyanç (20) ile 9 yaşındaki Y.O’nun yaralanmasına yol açan patlamaya ilişkin soruşturma sürüyor.

Emniyet yetkilileri, Kıyanç’ın sağ el baş parmağının kopmasına, serçe parmağı hariç diğer parmaklarının da ağır zedelenmesine yol açan patlamanın maytaptan kaynaklandığını belirtti.

Önce Bağcılar ardından İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi’ne götürülen Kıyanç, VKV Amerikan Hastanesi’ne sevk edilirken, Y.O’nun İlçe Emniyet Çocuk Büro Amirliği’ndeki işlemleri sürüyor.

İSTANBUL VALİSİ MUTLU: ”KÜÇÜK BİR PATLAMA. ÇALIŞMALARIMIZ SÜRÜYOR”

İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, Esenler’deki patlamayla ilgili olarak ”Küçük bir patlama. Çalışmalarımız sürüyor” dedi.

Vali Mutlu, Beyoğlu Belediyesini ziyareti sırasında gazetecilerin Esenler’de iki kişinin yaralanmasıyla sonuçlanan patlamaya ilişkin sorusunu yanıtladı.

Patlamanın nedeninin belirlenmesi için uzman ekiplerin çalışmalarını sürdürdüğünü belirten Mutlu, ”Olay büyütülecek bir konu değil, küçük bir patlama, çalışmalarımız sürüyor” dedi.

Esenler Fatih Mahallesi Aksaray Caddesi’nde sabah meydana gelen patlamada Süfhan Kıyanç (20) ile Yusuf Oktar (9) yaralanmıştı.

Hakkında Site Yöneticisi

Göz Atın

1xBet Yeni Adresi Giriş 1XBET GÜNCEL GİRİŞ ADRESİ 1 xBet Mobil Giriş Yeni Giriş Adres

1xBet Türkiye Güvenli Giriş Adresi! Content Yeni giriş 1xbet nasıl? Uygulama Mobil Uygulama Günün Her …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir