22 Şubat 2024 , Perşembe
Anasayfa / Esenler Haberleri / Esenler ilçe müftü yardımcısı Keskincinin acı günü

Esenler ilçe müftü yardımcısı Keskincinin acı günü

Esenler İlçe müftülüğünde görev yapan   Mehmet Keskinci’nin eşi hakkın rahmetine kavuştu.
Dün öğlen namazına müteakiben Esenler  Dörtyol Merkez camiin’ de cenaze namazına  Esenler İlçe Kaymakamı Nazım Madenoğlu,  Esenler belediye başkan yardımcısı Ömer Çetinkaya, Esenler  İlçe Müftüsü Ali Kara ,  Esenlerin eski belediye Başkanı Mehmet Öcalan, Esenler ilçe müftülüğünde görevli memurlar ,  Esenler’ de görev yapan camii imamları ve müezzinlerin  yanı sıra  Keskinci’nin  aile dostları ve yakınları katıldılar.

Esenler ilçe Müftü Yardımcısı :Mehmet Keskinci 1962 doğumlu olan eşi yaklaşık bir ay önce özel bir hastaneye kaldırılmış daha sonra burada tedavisi devam ederken hayatını kaybetmişti. Esenler Müftüsü  Ali Karanın kıldırdığı cenaze namazının naaş Güngören Mezarlığında toprağa verildi .Biz de  merhumeye Allahtan rahmet kederli ailesine baş sağlığı diliyoruz.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

Esenler’ de siyasi parti listeleri YSK ‘ya teslim edildi

31 Mart yerel seçimlerine girecek belediye başkan adayları ve belediye meclis üyesi aday listeleri YSK …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir