12 Nisan 2024 , Cuma
Anasayfa / Esenler Haberleri / Esenler ilçe şurası toplandı

Esenler ilçe şurası toplandı

İlçe şurası toplandı

2012 yılının ilk İlçe şurası  toplandı.Toplantı Esenler ilçe milli eğitim müdürlüğü toplantı salonunda yapıldı.Esenler Kaymakamı Nazım Madenoğlu başkanlığındaki toplantıya ilçe kaymakamının yanı sıra ilçe belediye başkanı M.Tevfik Göksunun babasının rahatsızlığı nedeniyle belediye başkan vekili Faruk Aydın,ilçe emniyet müdürü Murat Şahin,ilçe milli eğitim müdürü Halim Karakaya ve diğer  idare  müdürleri  ve muhtarlar katıldı..

Toplantıda ilçe ilçemiz kaymakamı   Nazım MADENOĞLU toplantıda  her daire amirlerinin mutlaka kendilerine 2012 çalışma programı hazırlamaları gerektiğini bu program sonunda gelecek aylarada yapacağımız toplantılar  sonucunda  ne kadar yol kat ettiklerini eksik olan ne varsa bu eksiklikleri giderme yönünde çalışmalar yapılacağını ifade etti.Toplantı sonunda daire amirleri  ve muhtaralar kendilerine mutlaka çalışma ve performans çizelgesi hazırlayacaklarını ifade ettiler.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir