20 Temmuz 2024 , Cumartesi
Anasayfa / Esenler Haberleri / Mustafa Değirmenci İstanbul’un Sesinde Avcılar’da daha yapacağımız çok iş var.

Mustafa Değirmenci İstanbul’un Sesinde Avcılar’da daha yapacağımız çok iş var.

Mustafa Değirmenci İstanbul’un Sesin’de Avcılar’da daha yapacağımız çok iş var.

Avcılar Belediye Başkanı Mustafa Değirmenci  İstanbulu’un sesi radyosunda  Ali Babanın hazırlayıp sunduğu  “Başkanlar Konuşuyor”   programının bu haftaki konuğu oldu. Avcılarda yaşanan deprem sonrası yaptığı çalışmaları anlatan Değirmenci İstanbul’un olası bir depremden çok fazla etkileneceğini, yine Büyükşehir Belediyesi’nin bu konuda çalışmalarının yetersiz olduğunu söyledi. Şuanda bütün ilçe belediyelerinin deprem konusunda yetki çalışmaları yapamadığını dile getiren Değirmenci, tüm kararların Şehircilik Bakanlığı’na bırakıldığını, yerinde çalışma yapılamadığını söyledi. Avcılar belediye başkanı Mustafa Demirmenci’nin 13 yılda ne yaptını soran Alibaba aldığı cevap şu oldu.  Evet  Avcılar için yapılan alt yapı çalışmalarını tamamen bitirdiğini, şuan Avcıların yol durumu bakımından çok iyi durumda olduğunu ve çevresel ve mimari alanlarda ciddi değişimler yapıldığını söyledi. Değirmenci eski olan cadde ve sokakların tamamen asfaltlandığını ve kaldırımsız bir mahalle bile olmadığını söyledi. Ayrıca yağmur suyuyla ilgili yaptığı çalışmanın önemini vurgulayarak Avcılarda kesinlikle evleri su basma olayının olmayacağına dikkat çekti. Avcıların İstanbul’da örnek gösterilen bir ilçe halini geldiğini söyleyen Değirmenci çalışmalarını yurtdışından bile takip edildiğini söyledi.İstanbul’da olası bir depremde Avcıları’ın hasar  göre bilecek ilçelerinden bir olduğunu belirten Değirmenci bu noktada depremler ilgili çalışmalarımız hızla devam ediyor”dedi.Dinleyicilerden gelen sorularıda yanıtlayan Değirmenci Avcılarda daha yapacağımız çok iş var”dedi.

 

 

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir