1 Nisan 2023 , Cumartesi
Anasayfa / Esenler Haberleri / Esenler Kaymakamlığın’dan önemli bir proje hayata geçti

Esenler Kaymakamlığın’dan önemli bir proje hayata geçti

Esenler Kaymakamlığın’dan önemli bir proje hayata geçtikaymakam

Esenler ilçe Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafın’dan desteklenen proje hayata geçti.

Projenin amacı Teknoloji Bagımlılıgına karşı wushu spor merkezinde gençleri bir araya toplayarak sokak kültürün’den uzak tutmak.Bu nokta’da Esenler Kaymakamı Yüksel Ünal ‘ın talimatıyla başlatılan 15 bin TL lik projenin ilk ayağı Esenler Oruçreis Mh 562 Sok no 62 de faaliyet gösteren Altınayak Gençlik Spor Kulübünde tanıtımı yapıldı.Tanıtım toplantısında konuşan Esenler Kaymakamı Yüksel Ünal”Amaç sokakta dolaşan çocuklarımızı burada bir arayaya toplayarak bunların sokkata kötü alışkanlıkların önüne geçmek olduğunu ifade etti.Kaymakam Yüksel bu projenin kaynağı Esenler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Tarafından sağlanmıştır.Bu külube sağlanna 15 binlira destek içindeki malemelere baktığımızda yeterli değil ancak bizim vakfımızında imkanları ancak bukadarını karşılamaya yeterlidir.Bu ve bunun gibi projelerin daha büyüğü kalkınma ajansına yapılarak daha geniş çaplı faaliyet gösterilmesine imkan sağlanacaktır”dedi.Tanıtım toplantısına katılan çacuklar kendi dallarında gösterilerini sunduktan sonra teknoloji dalında yapılan sunumdan sonra son buldu.

Tanıtım toplantısına Esenler Kaymakamı Yüksel Ünal, Esenler Birleşik Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Şükrü Şahin,Esenler Esdef Başkanı Süleyman Kahveci, Altın Ayak Gençlik Spor Kulübü başkanı İrfan Doruk,Oruç Reis Mah Muhta Rıza Taş,EsenlernEsnaf Odası Başkan vekili Soner Karabulut,Kazım Karabekir Mh Muhtarı Gülbek Taştan,Esenler Tarım İlçe Müdürü Turgut Şişman ve diğer daire amirleri katıldı.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

Necmettin ERKAN AK Parti’den Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı.

Necmettin ERKAN AK Parti’den Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı. -TİCARET BAKANLIĞI ESNAF, SANATKÂRLAR VE KOOPERATİFÇİLİK GENEL …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir