23 Mayıs 2024 , Perşembe
Anasayfa / Esenler Haberleri / Esenler Menderes Mahallesine ateş düştü

Esenler Menderes Mahallesine ateş düştü

Esenler Menderes Mahallesine  ateş düştüasker

Siirt’in Pervari ilçesin’de vatani görevini yapar ken aynı birlikte görev yapan  başka asker tarafından cinnet geçirip   rasgele taradığı askerlerden   şehit olanların  biri Esenler menderes mahalesin’den çıktı.Mehmet Kayar isimli     oğullarının  şehit olduğunun haberini alan ailesi kara haberi duyunca  şok oldu.Esenler ilçe emniyet müdürlüğüne gelen kara haberi ailesine bildiren emniyet yetkilileri   önce  mahalle muhtarı Bilal Kocayı  olayla ilgili  bilgilendirdi.D aha sonra emniyet.asker,sağlık ekipleri ve mahalle muhtarı ile birlikte şehidin evine giden heyet  Mehmet Kayar’ın şehit olduğunun haberini aileye anlatırken oldukça güçlük çekti.Esenler Menderes Mahallesi Özde Bir Okulunun karşısında oturan Kayar’ın naaşı bu gün yapılacak törenin ardından   ailesin’den ve yakınların’dan helallik alındıktan sonra toprağa verilkecek.8 Aylık asker olan Kayar’ın şehit olması ilçe ve mahalle halınıda derin üzüntüye boğdu.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir