22 Haziran 2024 , Cumartesi
Anasayfa / Esenler Haberleri / Göksu:Esenler için dualarınızı bekliyorum

Göksu:Esenler için dualarınızı bekliyorum

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, Kadir Gecesi’nde çekilen kura ile Umre’ye gitme hakkı kazanan vatandaşlarla, kutsal topraklara yapacakları yolculuk öncesinde bir araya geldi. IMG_24355

Esenler Belediyesi tarafından geçtiğimiz Kadir Gecesi’nde gerçekleştirilen “100 bin dua, 10 bin hatim” programında çekilişle belirlenen 20 kişi, dualarla kutsal topraklara uğurlandı. Umre’ye gitme hakkı kazanan vatandaşlar, kutsal topraklara gitmeden önce Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu’nun ev sahipliğinde bir araya geldi. Esenler Belediyesi Kültür Merkezi’nde düzenlenen yemekli toplantıda bir araya gelen 20 kişinin, oldukça heyecanlı oldukları dikkat çekti.

 Esenler için dualarınızı bekliyorum:Esenler Belediyesi Genel Koordinatörü Mehmet Çelik’in de katıldığı yemekte kısa bir konuşma yapan Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, “Sizin şu anda bulunduğunuz atmosferi birkaç kez yaşamış kardeşiniz olarak ne kadar heyecan içinde olduğunuzu tahmin ediyorum. Kadir Gecesi’nde gönülden yaptığınız dualarla bu Umre’ye gitme şansını yakaladığınıza inanıyorum. Cenab-ı Allah sizlere Hac farizasını da ifa etmenizi nasip etsin” temennisinde bulundu.
“Bu güzel hediyeyi sizlere, Esenlerli hayırsever iş adamlarımız sayesinde sunduk” diyen Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, “Bu sebeple huzurlarınızda bir kez daha bu hayırsever iş adamlarımıza sizler adına teşekkür ediyorum. Bizden Peygamberimiz (s.a.v.)’e selam götürün. Bize düşen sizi uğurlamak, size düşen ise bu güzel ibadeti yapmanıza yardımcı olan hayırsever işadamlarımıza ve Esenler’e dua etmek. Duanızda Esenler’i unutmayın. Yolunuz açık olsun” şeklinde konuştu.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir