12 Nisan 2024 , Cuma
Anasayfa / Esenler Haberleri / Esenler Ressam Şevket’dağ ilk öğretiminde şok gelişme

Esenler Ressam Şevket’dağ ilk öğretiminde şok gelişme

 Esenler Ressam Şevket’dağ ilk öğretiminde şok gelişme ressam                                                                                                                                              Esenler Nene Hatun Mahallesin’deki Ressam Şevketdağ İlk Öğretim okulun’da okuyan 14 yaşındaki    B.M teneffüs’ te olduğu sırada  okulun 4.katında dengesini kaybederek yere düştü.Düşme nedeninin ne olduğunu anlayamayan idareciler B.M adlı kız çocuğunu hastaneye kaldırdılar. Şu anda “Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesin’ de” tedavi altında bulunan  B.M ‘in sağlık durumunun ciddi   olduğu öğrenildi. Görgü tanıklarının gazetemize verdikleri ifadeye göre okulda üst araması yapıldığını üst araması sırasında B.M   üzerinden cep telefonu çıktığını bunun üzerine öğretmenin kendisine seni ailene söyleyeceğim demesi üzerine arkadaşının kendilerine hakkınızı helal edin ben intihar edeceğim dediğini belirterek önce şaka sanılan olayın gerçek olduğunu anladıklarını ifade ettiler.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir