20 Mart 2023 , Pazartesi
Anasayfa / Esenler Haberleri / Mehmet Tevfik Göksu :Halk gününde miniklere ödül verdi

Mehmet Tevfik Göksu :Halk gününde miniklere ödül verdi

Mehmet Tevfik Göksu :Halk gününde miniklere ödül verdigöksu

Esenler Belediyesi tarafından her  Çarşamba   düzenlediği halk gününde minik  satranç ustalarını ödüllendirdi. Halk gününde başarılı  iki santranç ustasına verilen ödül sonrası konuşan Göksu “Evet bu gün halk gününde farklı bir şeye daha imza atalım dedik. Biz   başarısızları yerdiğimiz gibi başarılıları’ da hem övmeyi hem de ödüllendirmeyi iyi biliriz. Bu noktada İstanbul genelinde düzenlenen  santranç turnuvasında  başarılı olan bu miniklerimiz belki bunun çok daha fazlasını hak ettiler ancak bizde bu miniklerimize bunun daha bir başlangıç olduğunu hatırlatmak istiyoruz” dedi. Göksu’nun  konuşmasının ardından miniklere 750 TL lik çeki veren Göksu bu miniklerle birde hatıra fotoğraf çekildi.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

Necmettin ERKAN AK Parti’den Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı.

Necmettin ERKAN AK Parti’den Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı. -TİCARET BAKANLIĞI ESNAF, SANATKÂRLAR VE KOOPERATİFÇİLİK GENEL …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir