21 Nisan 2024 , Pazar
Anasayfa / Esenler Haberleri / Mehmet Tevfik Göksu :Halk gününde miniklere ödül verdi

Mehmet Tevfik Göksu :Halk gününde miniklere ödül verdi

Mehmet Tevfik Göksu :Halk gününde miniklere ödül verdigöksu

Esenler Belediyesi tarafından her  Çarşamba   düzenlediği halk gününde minik  satranç ustalarını ödüllendirdi. Halk gününde başarılı  iki santranç ustasına verilen ödül sonrası konuşan Göksu “Evet bu gün halk gününde farklı bir şeye daha imza atalım dedik. Biz   başarısızları yerdiğimiz gibi başarılıları’ da hem övmeyi hem de ödüllendirmeyi iyi biliriz. Bu noktada İstanbul genelinde düzenlenen  santranç turnuvasında  başarılı olan bu miniklerimiz belki bunun çok daha fazlasını hak ettiler ancak bizde bu miniklerimize bunun daha bir başlangıç olduğunu hatırlatmak istiyoruz” dedi. Göksu’nun  konuşmasının ardından miniklere 750 TL lik çeki veren Göksu bu miniklerle birde hatıra fotoğraf çekildi.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir