22 Haziran 2024 , Cumartesi
Anasayfa / Esenler Haberleri / Esenler Saadet Partisi 2014’de hazır

Esenler Saadet Partisi 2014’de hazır

Esenler Saadet Partisi 2014’de hazırSaadet Partisi Esenler İlçe Teşkilatı 2014 yerel seçimlerine  ilçe binasını onararak başladı.Bu noktada  ilçe binasının iç dizaynını yeniledikten sonra il başkanı Selman Esmer’ er,eski ilçe başkanları ve belediye başkan adayları ,belediye meclis üyeleri,ilçe yönet  kurulu  ve partililerle birlikte hadi bismillah diyerek kurdeleyi kestiler,Açılıştan önce bir kahvaltı veren Saadet Partisi Esenler ilçe teşkilatı kahvaltıya katılan konukların ilçenin yeni yüzünü  görme frsatıda buldular.Kahvaltıdan sonra konuklara hitaben bir konuşma yapan       .
Saadet Partisi Esenler ilçe başkanı Tuğrul Yalçınkaya “ Değerli il başkanım,değerli benden önceki ilçe başkanım,değerli ,belediye meclis üyelerim,kıymetli misafirler,kıymetli basın mensupları öncelikler hepinize afiyet olsun diyorum diyerek söze başladı .Evet şimdi  ilçemizin yeni yüzünü  görüyorsunuz  yaklaşık 3 aydır sürdürdüğümüz yoğun çalışma sonucu  ilçe binamızı yeniledik öyle tahmin ediyorum ki bu ilçe İstanbul’un 39 ilçe binasından  en modernidir. Bu ilçe binamızın bu duruma gelmesinde emeği olan tüm gizli kahramanlarımıza huzurlarınızda teşekkür ediyor hepisin den Allah razı olsun diyorum” dedi. Yalçınkaya konuşmasını  şöyle devam ettirdi.Evet ben ilçe başkanlığına geldikten sonra  ilçe teşkilatımızda bir dizi yeni çalışmalar başlattık bunların biride zaman,zaman yerel basınla bir araya gelmek bu şu anda 5 kez gerçekleşmiştir.Yerel basınımıza bu noktada bize gösterdikleri anlayıştan dolayı teşekkür ediyor.Bu yeni ilçeye yerel iktidarla taçlandırmamız gerektiğine inanıyor 2014 yerel seçimlerde ilçe belediyesini kazanarak yeni ilçe b,namıza armağan etmek istiyorum” diyerek konuşmasını noktaladı.İl başkanı Selman Esmer’er ise ‘evet değerli misafirler ilçe başkanım her şeyi söyledi.Bana pek bir şey kalmadı zaten kendiside bu kadar güzel ilçeye bir belediye başkanlığının yakışacağını ifade etti.Artık gerisi teşkilata kaldı” diyerek konuşmasını noktaladı.Daha sonra ilçenin açılış kurdelesi hep birlikte dualarla kesildi.  Açılıştan sonra birde aile fotorafı çekildi.

 

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir