12 Ağustos 2022 , Cuma
Anasayfa / Esenler Haberleri / Esenler sevilen bir simasını daha kaybetti.

Esenler sevilen bir simasını daha kaybetti.

Esenlerin saygın işadamların’dan  Erdoğanlar  Ekmek Fırınlarının sahibi Ali Erdoğanın oğlu Fuat Erdoğan   geçirdiği kalp  sonucu hayatını kaybetti.

Geçen akşam  kızı ile birlikte bir alış veriş merkezine giden Erdoğan burada rahatsızlandı.Hemen Esenler “Hayat Hastanesine oradanda Siyami Ersek Kalp ve Damar Hastanesine kaldırılan  Fuat Erdoğan burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Cenazesi Esenler Merkez Camiinde kılınan öğle namazının ardından memleketi Safranboluya gönderildi.Merhum Fuat Erdoğanın cenazesine eşi,aillesi,Esenler Kaymakamı Nazım Madenoğlu,Esenler belediye başkanı  M.Tevfik Göksu,DP eski genel başkanı Süleyman Soylu,AKP,MHP ilçe başkanları ve yönetim kurulu üyeleri,Esenler belediye başkan yardımcıları Faruk Aydın,Ömer Çetinkaya,Esenler belediyesi eski başkan yardımcısı T.Uğur Tayfur ve kalabalık bir halk topluluğu katıldılar.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

İYİ Parti Esenler ilçe teşkilatı aşure tağattı

İYİ Parti Esenler İlçe Başkanı Ömer Kara   muharrem ayı nedeni ile Esenler  dörtyol  meydanı’nda aşure …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.