18 Haziran 2024 , Salı
Anasayfa / Esenler Haberleri / Esenler’de bıçaklı ağır yaralama

Esenler’de bıçaklı ağır yaralama

Esenler Menderes Mahallesi Merkez cami yanında bulunan Dijital Kütüphanenin önünde bir cinayet işlendi. Eselerin yerlilerinden  şu anadada hacda olan kömürcü lakablı  Osman  oğlu R.K ile M.K arasında  önce şakalaşma  ile başlayan bir sürede böyle devam eden dünde bıçaklı kavgaya dönüşen olayın biri hastaneye  biride hapsandeye giderek noktalandı.Olay dün saat 16 sularında meydana geldi.Görgü tanıklarından edinilen bilgiye göre M.K nın hanımı tarafındanda  akraba olan M.K, R.K daha önceden şakalaşma sonucu tartışmış bu tartışma sonucu uzun süredirde bir birleriyle konuşmadıkları ortaya çıktı. yine başka bir görgü tanığıda “aralarında önceki şakalaşmadan kaynaklanan  husumet  vardı daha sonra bu husümet kavgaya dönüştü.Çay bahçesinde karşılaştıklarında da aynı tartışma devam etti. Bu tartışma bıçaklı kavgaya dönüştü. M.K, R.K’yı iki bıçak darbesiyle ağır yaraladı. Yaralıyı Y.Y Esenler Avesenna hastanesine götürdü burada yapılan ilk müdahalenin ardından M.K Yedikule Hastanesine gönderildi”dedi   Anında   olay yerine gelen emniyet güçleri zanlı M.K’yı  yakalayarak  gözaltına aldı. .

 

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir