22 Haziran 2024 , Cumartesi
Anasayfa / Esenler Haberleri / Esenler’de hırsızlık aldı başını gidiyor. Dün dört yol bu gün Namık Kemal ,yarın neresi ?

Esenler’de hırsızlık aldı başını gidiyor. Dün dört yol bu gün Namık Kemal ,yarın neresi ?

Dün Esenler Dörtyolda bir büfeye girerek 5 bin TL mal alan hırsızlar bu günde  Esenler  Namık  Kemal Mahallesi Mahallesi  Kocayusuf  cad no .22 adresinde faaliyet gösteren  “ERAY “Büfebu sabah soydular.

Soyguncuların Büfe’den bir miktar nakit para yaklaşık 4 binliralıkta sigara aldıkları anlaşıldı.Gazetemize bir açıklama yapan büfe sahibi Mustafa Boyoğlu”Bu  sabah saat 06.10 sularında iş yerimin alarmının çaldığını fark ettim.Kalkıp aşşağı iş yerine gitmem 1o dakika ancak oldu.İş yerime gittiğimde 4 adet kilit kırılarak iş yerime girildiğini ve kasada bulunan bir miktar nakit paranın ve yaklaşık 3 -4 binlira civarında olduğunu bu noktada Esenler emniyet müdürlüğü ekipleri  iş yerine geler tutanak tuttuklarını hırsızların ise ön kapıdan kapı kilitlerinin kırılarak içeri girildiğini  komşuların sabah namazına kalktıklarında hırsızları gördüklerinin belirterek iş yerine griğ renkli bir otomobil ile  5 kişi  gelerek hırsızlık olayını gerçekleştirdiklerini ifade etti.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir