29 Mart 2023 , Çarşamba
Anasayfa / Esenler Haberleri / Esinder’in ilk ciddi projesine İBB’den onay

Esinder’in ilk ciddi projesine İBB’den onay

Esinder’in ilk ciddi projesine İBB’den onay

600 bin nüfüsu barındıran ilçede ilk  kez kurulan  Esinder  A.Ş  10 aydır üzerinde  çalıştığı “MEGA “Esen Şehir Projesi   onaylandı.Esenler Belediye Başkanı M:Tevfik Göksunun’da bir konuşmasında Esinder’in projesinin onaylanması için çaba sarffettiklerini belirterek projenin onaylanacağının ilk sinyalini Kent Konseyi Toplantısında  Kentsel Dönüşüm ile ilgili yaptığı toplantıda vermişti. Adı Esinder Yapı A.Ş  olan şirketin sermayesi tam 100 milyon  İBB tarafından onaylanan proje Esenler Birlik Mahallesi 820 ve 821. sokaklarını kapsayan Esenşehir Kentsel Dönüşüm Projesi Gazetemize açıklama yapan Esinder Yapı A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Özkan Ercan “Evet sonunda porje onaylandı ilçemize hayırlı olsun umarız bu ilk ve sonu devam eden projeler olur.Bu noktada projemizin onaylanmasın’da büyük  gayreti olan  Esenler Belediye Başkanımız  Sayın: M. Tevfik Göksü`ya, Belediye Başkan Yardımcımız Sayın: Bülent Babaoğlu`na, Büyükşehir Belediyesi İmar kadrosundaki başkan ve başkan yardımcısına ve teknik kadrosuna şirketimiz  Esinder ve Esenler halkı adına şükranlarımı sunarız.”dedi.Esin’der yetkilileri  Esenler  ilçe kaymakamı Nazım Madenoğlu,Esenler belediye başkan yardımcısı Faruk Aydın’ın’ da katıldığı   yaş günü yemeğin’de “MEGA ESEN ŞEHİR” projenin İBB tarafın’dan onyalandıktan sonra sorumluluklarının daha’da artacağını ifade etmişlerdi.

 

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

Necmettin ERKAN AK Parti’den Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı.

Necmettin ERKAN AK Parti’den Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı. -TİCARET BAKANLIĞI ESNAF, SANATKÂRLAR VE KOOPERATİFÇİLİK GENEL …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir