21 Şubat 2024 , Çarşamba
Anasayfa / Esenler Haberleri / Karabulut sonunda isyan etti!

Karabulut sonunda isyan etti!

Karabulut sonunda isyan etti

Gazetemizin köşe yazarı İ.Erdem Karabulut sonun’da isyan etti.Esenler  Yavuz Selim Mahallesin’deki” Recep Tayyip Erdoğan” Parkının içindeki  Esenler Belediyesine ait  tesisin yine  Esenler belediyesi tarafından  ihale ile  kiraladığını ve bunun sonucu  işletmeciliğine başladığı   aynı tesisin  daha sonra  o dönemin belediye başkanı Mehmet Öcalan tarafın’dan  İBB’nin yol geçireceği bahanesiyle  geri  aldığını  ama maağlesef ora’dan ne yol ne de başka bir şey geçti.”dedi.  Esenler’de belediye başkanlığı yapan Mehmet Öcalan  tesisi elimden alırken bana ” Sen merak etme ben senin mağduriyetin mutlaka  giderilecek”dedi.Ara’dan tam beş yıl geçti. Hala benim mağduriyetim  giderilmedi”dedi.  .Karabulut: Evet   aradan tam  beş  yıl geçti daha neyi bel-kleyeyim diyen İ.Erdem Karabulut ” Esenler Yavus Selim Parkının eski halini bilen bilir, ben bu parkın içini  koruma adına az daha canım’dan  oluyor dum . Park içindeki esrar satıcıların’dan ve kadın ticareti yapanlar’dan  burayı kurtarmak için verdiğim mücadele sonucun’da  az daha canım’dan oluyordum.Bu nokta’da burayı mes ken haline getiren yukarı’ da belirttiğim şeyler sonucu sürekli aldığım tehditler ve  o tesiste  çıkan çatışma  neticesinde aldığım kurşun yarasından dolayı  İstanbul  Çapa Tıp Fakültesi hastanesi   yoğun bakım ünitesin’de  tam 35 gün  ölüm kalım savaşı verdim . Peki burayı korumanın bedeli bu mu olmalı?  dedi.Gazetemize ilerleyen günler’de daha geniş açıklamalar’ da bulunacağını ifade eden   İ.Erdem Karabulut: Bana söz verenlerin verdiği sözleri yerine getirmesini istiyorum”dedi.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

İftiracılara yargıdan tokat gibi cevap

Gazetemizin imtiyaz sahibi ve Esenler Esnaf ve Sanatkarlar odası başkanı Şükrü ŞAHİN hakkında mesnetsiz atılan …

Bir yorum

  1. Ben buranın eski halinide senin orada yaptıklarınıda iyi bilenlerdeniz.Pislik bir yeri ailelerin geldiği nezih bir yere çevirdin.Parka renk ve canlılık verdin çokta yatırım yaptın.En önemlisi etraftaki bağımlılar yüzünden nerdeyse canından olacaktın.Değerli kardeşim siz namustur.Sayın Başkan da şüphesiz namuslu şerefli biridir belki verdiği sözü unutmuştur.Bence kendisini ziyaret edip hatırlatmanda yarar var.Ne dersin.?Tahmin ediyor ve umuyorum ki kendileri maduriyetini önlemek için bir yol bulacaktır .Şimdiden bol şanslar.Selam ve Dua ile…..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir