21 Nisan 2024 , Pazar
Anasayfa / Esenler Haberleri / Esnaf odası Esenler Protokolüyle sahur yaptı

Esnaf odası Esenler Protokolüyle sahur yaptı

Esnaf odası Esenler Protokolüyle sahur yaptı

Esenler Protokolü  Esenler Birleşik Esnaf ve Sanatkârlar Odası’nın düzenlediği sahur programında esnaflarla bir araya geldi. 

Esenler Birleşik Esnaf ve Sanatkârlar Odası, Anadolu Sokağı’nda sahur programı düzenledi. Programa  Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu’nun yanı sıra; Esenler Kaymakamı Yüksel Ünal, AK Parti Esenler İlçe Başkanı Gökhan Taran, Esenler İlçe Müftüsü Halil Şekerci, Esenler Belediye Başkan Yardımcıları, MHP İlçe Başkanı Suat Yılmaz, AK Parti Eski İlçe Başkanı Umut Özkan,  Oda Başkanı Şükrü Şahin, çok sayıda esnaf ve vatandaş katıldı. Program Esenler Birleşik Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Şükrü Şahin’in açılış konuşması ile başladı.

ESENLER ULUSLARARASI YARIŞMAYA ÇIKIYOR

Programda bir konuşma yapan Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, “Bu şehir ne kadar huzurlu olursa çocuklarımız o kadar huzurlu büyür. Bu şehir ne kadar huzurlu olursa esnafımız o kadar zengin olur. Esenler’in sloganını ‘Huzur ve Umut Şehri’ olarak değiştirdik. Esenler’de çok önemli adımlar atıyoruz. İddia ediyorum Esenler on yıl sonra bütün dünyanın örnek şehir olarak görmeye geleceği bir şehir olacak. Ramazan’dan hemen sonra uluslar arası bir yarışmaya çıkıyoruz. Dünyanın birçok ülkesindeki mimarlar Esenler’in projesi için çalışacaklar. İnanırsanız ve samimiyseniz Allah önünüzdeki bütün engelleri kaldırır” dedi.

 

Başkan Göksu’nun ardından bir konuşma yapan Esenler Kaymakamı Yüksel Ünal da esnafla birlikte Anadolu Sokağı’nda bulunmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi. Program hep birlikte yapılan sahurun ardından sona erdi.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir