22 Haziran 2024 , Cumartesi
Anasayfa / Esenler Haberleri / Hüseyin Koç’tan Haber var.

Hüseyin Koç’tan Haber var.

 Hüseyin Koç’tan Haber var.11013420_10206843387511174_903834342149615531_n

7/24 Esenler Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni ve CHP Esenler İlçe Başkan Yardımcısı Hüseyin Koç, seçim çalışmaları çerçevesinde Esenler Kâzımkarabekir Mahallesinde bayrak ve afiş asma çalışması sırasında merdivenden düşerek ağır yaralanmış ardından Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil servisine kaldırılmıştı. .Bu noktada gazetemizin İmtiyaz sahibi aynı zamanda Esenler Birleşik Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Şükrü Şahin Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesine giderek Şu anda göz servisinde yatan Hüseyin Koç ile görüştü. Ardından Bağcılar Basın Büro Müdürü Ahmet Mavi ile birlikte doktorların’ dan bilgi alan Şahin, hastaneden ayrıldı. Konu ile ilgili gazetemize açıklama yapan Şahin “Evet şu anda Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesin ’de yatmakta olan Hüseyin Koç arkadaşımızı ziyaret ettik. Malumunuz Esenlerin çok renkli siması 7/24 Gazetesi İmtiyaz sahibi olan Hüseyin Koç abimiz Esenler Kazım Karabekir Mahallesin’ de seçim çalışmaları çerçevesinde afiş asarken ağaçtan düşmüş ve arkadaşlar tarafından Hemen Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesine getirilmiş dün itibarı ile durumu daha iyi. Düşme sonucu başından ve vücudunun diğer yerlerinden aldığı darbe neticesinde beyincikte baloncuklar oluşmuş buna mütevelüt de ara sıra kusması oluyor. Yine vücudun muhtelif yerlerinde kırıklar meydana gelmiş bundan dolayı kolu alçılı neyse ki Hüseyin abimiz ucuz atlatmış kendisine ve tüm sevenlerine tekrar geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum .

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir