22 Mayıs 2024 , Çarşamba
Anasayfa / Esenler Haberleri / Geçmiş olsun

Geçmiş olsun

Gazetemizin imtiyaz sahibi ve genel yayın yönetmeni   Şükrü Şahin “Özel Güngören  Hastahanesin’de bir operasyon geçirdi.Esenler’in Sesi gazetesi imtiyaz sahibi ve Önce Vatan Gazetesi Haber Müdürü Şükrü Şahin “Özel Güngören Hastahanesin de”  Geçirdiği ameliyatın gayet iyi geçtiği öğrenildi.Önce Vatan gazetesine ve gazetemize bir açıklama yapan “Özel Güngören Hastahanesi Doktorların’dan  Opr.Dr.Davut BALCI ” Esenlerin sesi gazetesi genel yayın yönetmeni ve Önce Vatan Ga zetesi Haber Müdürü Şükrü Şahin 10 Kasım perşembe günü hastahanemizin acil bölümüne  gelmiş  yapılan tekiklerin ardından  hastanın ameliyatına karar verilmiş olup aynı gün  saat  12’de ameliyata alınmış olan  Şahinin ameliyatının  gayet olumlu geçtiğini   ve şu andaki sağlık durumununda oldukça iyi olduğunu belirtti.  

Haber:Yakup Saraç

 

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

3 Yorumlar

 1. MUSTAFA KAPLAN

  ŞÜKRÜ BEY’E GEÇMİŞ OLSUN DİLEKLERİMİ SUNUYORUM.ALLAH’TAN ACİL ŞİFALAR DİLİYORUM.BİRAN ÖNCE ARAMIZDA GÖRMEK İSTİYORUZ SİZLERİ.
  ŞÜKRÜ ABİ DİYORUM Kİ:
  SEN BİLİRSİN ” SENİ KİM FITIK ETTİ ÜSTADIM.BUNUNDA AÇIKLAMASINI BEKLİYOR ESENLER KAMUOYU,” OLARAK
  BİLGİN OLSUN ONA GÖRE..
  ALLAH A EMANET OLUNUZ.

 2. raşit şenbaş

  Şükrü abi geçmiş olsun ALLAH (CC) dan acil şifalar dilerim.

 3. Değerli Şükrü şahin abime geçmiş olsun dileklerimi sunar. Rabbimizden acil şifalar bulmanı dilerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir