12 Nisan 2024 , Cuma
Anasayfa / Esenler Haberleri / Göksu: Avrupa,Afrika ve Asya Ülkelerine kentsel dönüşümü anlatacak

Göksu: Avrupa,Afrika ve Asya Ülkelerine kentsel dönüşümü anlatacak

 Göksu: Avrupa,Afrika ve Asya Ülkelerine kentsel dönüşümü anlatacak

IMG_0433 (390 x 260) tevfik 1

Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, CNR Expo’da yapılacak olan Emlak Zirvesi’ne konuşmacı olarak katılacak.

İnşaat ve emlak sektöründen birçok firmanın buluşacağı, CNR Emlak Fuarı kapsamında gerçekleştirilecek olan Emlak Zirvesi, 17 Kasım tarihinde yapılacak. Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, Emlak Zirvesi’nde konuşma yapacak. 

 
Gayrimenkul sektörüne ülke ekonomisine en üst düzeyde katkı sağlamak amacıyla gerçekleştirilecek CNR İstanbul Emlak Zirvesi’nde, Orta Doğu başta olmak üzere Avrupa, Afrika ve Asya ülkelerinden gelecek yatırımcılara Türk gayrimenkul sektörü tüm ayrıntıları ile anlatılacak. 
 
CNR Holding Turizm Acentası Expotour ve Dalfin Finansal Danışmanlık Şirketlerinin deneyimi ile hazırlanan CNR Emlak Zirvesi’nde, “Türkiye ve Türkiye’ye Yatırım” teması çerçevesinde, inşaat ve gayrimenkul sektörlerinin yoğun etkileşimde olduğu farklı konularda faaliyet gösteren iş çevreleri bir araya gelecek. Gayrimenkul sektörünün aktörleri, kamu yetkilileri, ulusal ve uluslararası yatırımcılar ile finans uzmanları “Şimdi, Türkiye’ye Yatırım Zamanı” başlığı altında sektördeki güncel konuları masaya yatıracaklar.  
 

CNR Expo Yeşilköy’de düzenlenecek olan Emlak Zirvesi’nde, Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu “Kentsel Dönüşümde Yeni Çözümler ve Trendler” konulu oturuma konuşmacı olarak katılacak.  

– See more at: http://esenlerdesonhaber.net/esenler_haberleri/goksu__emlak_zirvesinde_konusacak_n8507_.html#sthash.bZZYQ4I7.dpuf

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir