18 Haziran 2024 , Salı
Anasayfa / Esenler Haberleri / H.Kaya AŞÇI’dan Aksoya ziyaret

H.Kaya AŞÇI’dan Aksoya ziyaret

H.Kaya AŞÇI’dan Aksoya ziyaretkaya

Sivil Toplum Kuruluşları Konfederasyonu (SAMKON) genel başkanı H.Kaya Aşçı, ve yönetim kurulu üyeleri, Samsun protokolünü geleneksel olarak her yıl düzenlenen bu yıl 10-11-12 Mayıs 2013 tarihinde İstanbul Eyüp Feshane’de düzenlenecek olan 6.Samsun Günleri’ne davet etti.

 SAMSUN VALİLİĞİ DESTEĞİ
 İlk olarak Bafra’da Belediye Başkanı Zihni Şahin ve Kaymakam Ali Katırcı’yı ziyaret eden H.Kaya Aşçı ve yönetim kurulu üyeleri, öğleden sonra ise Samsun Valisi Hüseyin Aksoy, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Adem Arslan ile bir araya gelerek ‘Feshane’ davetlerini sundu. SAMKON Genel Başkanı H.Kaya Aşçı, Vali Hüseyin Aksoy’u ziyaretinde, “Bugüne kadar yapılan tüm Feshane etkinliklerinde Samsun Valiliği’nin büyük desteğini gördük. Bu nedenle sayın valimize teşekkürlerimizi sunduk” dedi.

ANLAMLI VE COŞKULU

Vali Hüseyin Aksoy da konuşmasında, Feshane Samsun Günleri’nin, İstanbul’da bulunan Samsun derneklerinin büyük bir özveriyle gelenek haline getirdiği çok önemli bir etkinlik olduğunu söyledi. Aksoy, “Samsun’un valisi olarak bu anlamlı, güzel ve coşkulu etkinliklere ben de katılacağım. Tüm kurum ve kuruluşlarımızın bu etkinlikte yer alması, Samsun’un tanıtımı açısından son derece önemli. Ayrıca, yılda bir kez de olsa İstanbul’da yaşayan hemşehrilerimizle bir araya gelme imkanı buluyoruz. Ben de bu organizasyonu büyük bir özveriyle gerçekleştiren H.Kaya Aşçı ve ekibine teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir