18 Haziran 2024 , Salı
Anasayfa / Esenler Haberleri / Halep te yaşanan katliama yardım kampanyasına okullarda katıldı

Halep te yaşanan katliama yardım kampanyasına okullarda katıldı

Halep te yaşanan katliama yardım kampanyasına okullarda katıldı30183915_20161029_110625

Suriye Halep’te yaşanan katliamda mağdur olanlara yardım amaçlı kampanya ve kermesler çığ gibi büyüyor. Bu noktada geçenlerde Esenler Dörtyol Meydanında Çadır açan Esenler Dernekler Federasyonu ESDEF ve Kızılay’dan sonra Esenler Nenehatun Mahallesinde bulunan Güzide ÖZDİLEK İmam Hatip Kız Lisesi’ de gelirlerinin tamamını Halep’e göndermek adına bir kermes düzenliyor. İmam Hatip Lisesinde okuyan öğrencilerin ve velilerin yoğun katılması beklenen kermese diğer vatandaşlarında katılması bekleniyor. Gazetemize bir açıklama gönderen okul müdür yardımcısı Musa Sözcü gazetemize verdiği bilgiye göre “Malumunuz Halep’te tarihin en büyük insanlık dramı yaşanmakta dır. Bu noktada orada çok zor şartlarda yaşamlarını sürdürmeye çalışmakta olan kardeşlerimizin bir nebze olsun yaralarına mel hem olabilmek adına yarın okulumuzda bir Kermes başlatacağız. Umarız kermese ilgi ve alaka beklenilenin üstünde olurda burada yaşayan kardeşlerimize bir nebze olsun katkıda bulunmuş oluruz dedi.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir