5 Aralık 2023 , Salı
Anasayfa / Hüseyin Kalpar’dan Aşçıya ziyaret

Hüseyin Kalpar’dan Aşçıya ziyaret

Samsunspor Teknik Direktörü Hüseyin KALPAR, (SADEF) Genel Başkanı H.Kaya AŞCI ve Samsun Dernekler Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı Abdurahman Güngör’ü makamların’da ziyaret ettiler. Aynı Zaman’da Samsun Spor yönetim kurulu üyeleri’de olan Aşçı ve Güngör ,Kalpa’ın ziyaretinden oldukça memnun oldular.
Samsunspor Teknik Direktörü Hüseyin Kalpar,İstanbul’da Samsun Dernekler Federasyonu Genel Başkanı (SADEF) H.Kaya Aşçı ve Samsun Dernekler Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı Abdurahman Güngörü makamlarında ziyaret etti. Aynı zamanda Samsun sporun’ da yönetim kurulu üyesi olan ikiliyle yaklaşık birer saat görüşen Hüseyin Kaplar ,görüşmenin çoğunu Samsun spora ayırdılar.Samsun sporun play of ta kalması için bir değerlendirme’ de bulunan üçlü görüşmenin sonuna’ da Samsunspor’ un playofa kalması yönünde kendi üzerlerine düşen neyse yapmaya hazır olduklarını belirttiler.Görüşmenin sonun’ da bir açıklama yapan H.Kaya Aşçı “ Evet şu anda Hüseyin hocamız la bir görüşme yaptık. sağ olsun bizi ziyaret etti bundan çokta memnun olduk, görüşmemizin geneli Samsun spor üzerine oldu.Bu noktadan hareket ile Samsunspor’ un yukarı dönen ivmenin bir daha ters dönmemesi için hocamız’ dan malzemecimize kadar her kes var gücümüz ile çalışmak zorundayız” dedi.Aşçı açıklamasını şöyle sürdürdü.”Samsun halkı bizden çok büyük beklenti içerisinde bizde halkımızın bu beklentisini boşa çıkarmamalıyız” dedi.(Sadef) Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun spor yönetim kurulu üyesi Abdurahman Güngör’de yaptığı açıklamada “bende sayın Aşçının duygu ve düşüncelerine katılıyorum.Samsun halkının haklı beklentisini boşa çıkarmamalıyız” dedi. Samsun spor Teknik Drektörü: Hüseyin Kalpar’da yaptığı açıklamada “İstanbul’da özel bir programım vardı.Bu sayede bir taş ile iki kuş misali fırsatını bulmuşken sayın:Aşçı ve sayın Güngör’ü ziyaret etme fırsatı yakaladım ziyaretimizin çok olumlu geçtiği kanısındayım bu noktada her iki yöneticimize ’de huzurlarınızda teşekkür ediyorum.Tahminimden çok daha fazla ilgi gördüm” dedi.

Hakkında Site Yöneticisi

Göz Atın

31 Mart 2024’de yapılacak yerel seçimler’ de Esenler ‘de siyasi partilere belediye başkanlığı ve belediye meclis üyeliği için aday,adaylık müracaatları devam ediyor.

31 Mart 2024’de yapılacak yerel seçimleri için Esenlerde siyasi partilere belediye başkanlığı ve belediye meclis …

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir