24 Nisan 2024 , Çarşamba
Anasayfa / Esenler Haberleri / İETT Genel müdürün’den muhtarlara kahvaltılı brifing

İETT Genel müdürün’den muhtarlara kahvaltılı brifing

İETT Genel müdürün’den muhtarlara kahvaltılı  brifing

Esenler Kültür Merkezinde Sabah kahvaltısı ile başlayan  brifing programına  İETT Genel Müdürü Hayri Baraçlı,Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu,  Adalet ve Kalkınma Partisi  Esenler İlçe Başkanı Av.Umut Özkan,Esenler Belediye Başkan Yardımcısı Bülent Babaoğlu ve   mahalle muhtarlar katıldı.

Esenler belediye başkanı M.Tevfik  Göksu daha önce söz vermiş olduğunu gibi İETT Genel Müdürü Hayri Baraçlı ve Esenler’deki  tüm mahelle  muhtarlarıyla bir araya geldi.Kahvaltılı toplantıda Esenlerin mahalle  muhtarları kendi  mahallelerindeki İETT hakkındaki sorunlarını   birebir  İETT Genel Müdürü Hayri Baraçlı’ya  aktarma fırsatı buldular.   İETT Genel Müdürü BaraçlıI,Birifing sonrasıEsenler  menderes mahallesi, deprem parkı,Esenler  Kemer Mahallesi  ve Esenler  Atışalanı Köy içine İETT   duraklarının yapılacağınınmüjdesini verdi.
Kahvaltılı brifingin  ardından  İETT genel müdürü  Hayari BARAÇLI,Esenler belediye başkanı M.Tevfik Göksu’nun çalışmalarını yakından takip ettiğini ve bu çalışmaları çok başarılı bulduğunu dile getirerek “ Esenler belediye başkanı  M.Tevfik Göksu Esenler’in parlayan yıldızıdır.”dedi.Mahalle muhtarları adına konuşan Esenler Turgut Reis mahalle muhtarı Mustafa Güven,”Bizleri şu anda  İETT Genel müdürümüz sayın:Hayri Baraçlı ile buluşturup ,sorunlarımızı çözüm merkezine ulaştırmamızda katkı sağlayan  belediye başkanımız sayın M.Tevfik Göksuya’ya şahsım ve muhtar arkadaşlarım adına teşekkürlerimi sunuyorum”dedi.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir