23 Mayıs 2024 , Perşembe
Anasayfa / Esenler Haberleri / İlçemiz yasta Kumburgaz`da alaboraya kapılan beş kişide Esenler’den

İlçemiz yasta Kumburgaz`da alaboraya kapılan beş kişide Esenler’den

İlçemiz yasta Kumburgaz`da Boğulan beş kişinin beşi’de Esenler’den  
  Kumburgazda kiralıkları tekneden geri dönemeyen beş kişiden beşi ilçemizden 40 yaşındaki Metin Şahin’in cenazesi  dün Okmeydanı Hacı Bektaşi Veli Cemevi’nde kılınan cenaze namazının ardından  Atışılanı Mezarlığında defnedildi.

 Kumburgaz`da Boğulan Metin Şahin Toprağa VerildiKumburgaz da teknenin alabora olması sonucu hayatını kaybeden 40 yaşındaki Metin Şahin’in cenazesi dün Okmeydanı Hacı Bektaşi Veli Cemevi’nde kılınan cenaze namazının ardından Esenlerdeki Atışılanı Mezarlığında defnedildi.Metin Şahin`in cenazesi Adli Tıp Kurumundaki işlemlerin ardından Okmeydanı Cemevi`ne getirildi. Cemevinde saat 15.00`de kılınan namaza CHP İstanbul Milletvekili Süleyman Çelebi’nin yanı sıra Şahin`in çok sayıda yakınları katıldı. Namaz sırasında ayakta durmakta güçlük çektiği gözlenen 72 yaşındaki anne Hanım Şahin ile 75 yaşındaki baba Mikail Şahin gözyaşlarına boğuldu. Cenaze namazının ardından Metin Şahin’in cenazesi helallik almak için Esenler Birlik Mahallesindeki evine getirildi. Burada ailesi ve yakınları cenaze arabasında Metin Şahin`in cenazesi dokunarak son kez gözyaşlarına boğularak uğurladılar.Atışılanı Köyiçi Mezarlığında cenazeye Esenler Kaymakamı Nazım Madenoğlu, Emniyet müdürü Zülküf Atılgan, CHP Esenler ilçe başkanı Halil özden ve yönetim kurulu üyeleri, CHP Meclis üyeleri, ailesi ve çok sayıda yakınları katıldı.Atışılanı Köyiçi Mezarlığında daha önce hayatını kaybeden abisi ağabeyi Çetin Şahin`in mezarı yanında toprağa verildi.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir